«Мовою бестселерів. Сучасний словник живої мови» Тарас Береза

«Мовою бестселерів. Сучасний словник живої мови» Тарас Береза

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
391 переглядів
391 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мовою бестселерів. Сучасний словник живої мови» Тараса Берези (анотація)

Сучасний словник живої мови «Мовою бестселерів» розкриває фразеологічне багатство рідної мови. Автор опрацював близько 3000 усталених та оказійних висловів української та світової літератури. Словник занурить Вас у безмежний океан фразеологізмів. 600 творів від найкращих майстрів художнього пера роблять це ювілейне авторське видання правдивим сучасним бестселером!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мовою бестселерів. Сучасний словник живої мови» Тараса Берези та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мовою бестселерів. Сучасний словник живої мови» Тараса Берези: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Мовою бестселерів. Сучасний словник живої мови» Тараса Берези і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мовою бестселерів. Сучасний словник живої мови» Тараса Берези

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *