«Моя автобіографія» Остап Вишня

«Моя автобіографія» Остап Вишня

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4329 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Моя автобіографія» Остапа Вишні (анотація)

Автобіографічний твір «Моя автобіографія» Остапа Вишні була написана лише за два дні в 1927 році. Ким були його батьки? Та чому він висміював їх вчинки? Який шлях він обрав?

Твір поділений на три розділи, не дивлячись на те, що життя автора було не визначним, але манера розповіді дуже захоплююча. В легкій гумористичній формі йому вдалось розповісти про своє дитинство, навчання та остаточного визначення світогляду. Радимо читати онлайн усім книгу «Моя автобіографія» Остапа Вишні українською мовою.

Невеликі історії, з яких автор зміг витягти найкращі моменти, прикрасивши їх гострим слівцем, змогли розсмішити як прихильників автора, так і людей, які випадково знайшли цей твір.

Багатогранна людина, яка змогла пожартувати з самого себе. Людина, яка не дивлячись ні на що досягла своєї мети та в досить молодому віці зрозуміла, в якому напрямку рухатись. Скачати книгу «Моя автобіографія» Остапа Вишні можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Моя автобіографія» Остапа Вишні та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Моя автобіографія» Остапа Вишні: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Моя автобіографія» Остапа Вишні і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Моя автобіографія» Остапа Вишні українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моя автобіографія» Остапа Вишні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *