«Моя бабуся просить їй вибачити» Фредрік Бакман

«Моя бабуся просить їй вибачити» Фредрік Бакман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1448 переглядів
1448 переглядів

Про книгу «Моя бабуся просить їй вибачити» Фредріка Бакмана

Книга «Моя бабуся просить їй вибачити» – драматична і трохи чарівна історія про стосунки між онукою та бабусею, що поступово переходять у життєву сагу незвичайної 77-річної жінки, яка часто дивує своєю поведінкою та схильністю до пригод навіть дітей та підлітків. Недаремно саме бабуся була кращою подругою своєї семирічної онуки Ельзи. Кожної ночі вони разом відправлялися до чарівної країни, де існують лише казки та дива. І одного разу бабуся не повернулася з цієї країни снів… Єдине, що залишилося Ельзі від найріднішої людини – велика кількість листів, написаних бабусею, в яких вона просить вибачення.

Сюжетна лінія книги набирає обертів та дивує своєю напруженістю. Тепер Ельзі треба розібрати цю дивну пошту й знайти тих, кому адресовані бабусині одкровення. У маленької дівчинки розпочинається нове життя, в якому з’являється багато незнайомих людей. Ельза переконується, що чудовиська та добрі чарівниці існують не лише в казках, а й у реальності. І лише підтримка мудрої та невгамовної бабусі, яка завжди жила в думках Ельзи, допомагала головній героїні мудро пізнавати навколишній світ і вивчати своє оточення.

Роман «Моя бабуся просить їй вибачити» входить до циклу душевних історій «Асоціація мешканців». Як і інші твори цієї серія, дана книга відрізняється особливим сімейним затишком і відчуттям спорідненості з сусідами – людьми, про яких ми часто забуваємо та не замислюємося, яким чином склалася доля тих, хто мешкає поруч з нами. Фредрік Бакман наголошує на важливості відвертих та чесних стосунків між дітьми та дорослими. Цей роман має неабияку педагогічну цінність, тому його особливо важливо читати онлайн батькам, бабусям та дідусям.

Якщо ви хочете зануритися в дивне сплетіння казки та нашої дійсності та пройти захоплюючий квест, розкриваючи найпотаємніші життєві таємниці, рекомендуємо скачати «Моя бабуся просить їй вибачити» Фредріка Бакмана. Цей твір ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf. Краще за все познайомитися з ним під час зимових свят, коли різдвяна атмосфера роману заряджає своїм позитивом та дарує віру в казкові дива.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моя бабуся просить їй вибачити» Фредріка Бакмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *