«Моя, бо кохаю. Назавжди» Оксана Мрійченко

«Моя, бо кохаю. Назавжди» Оксана Мрійченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
590 переглядів
590 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Моя, бо кохаю. Назавжди» Оксани Мрійченко (анотація)

— Чому ти не сказала мені про розлучення з Ігорем?

— А навіщо? Думаєш приємно зізнаватися колишньому, що твоє життя летить у прірву? — Лера невесело усміхнулася. — Ну, давай! Скажи, що попереджав мене щодо Ігоря.

— Я ж не просто так питав, Леро! — різко промовив Влад. — Всі ці роки я вважав, що ти щаслива з ним.

— А якби знав, що я нещаслива? Щось би змінилося?

— Змінилося б усе! Бо я б спробував тебе повернути.

— Повернути? — сірі очі Лери блиснули холодом, але навіть він не сховав болючого суму. — Я хотіла все повернути сім років тому. Але ти не став слухати.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Моя, бо кохаю. Назавжди» Оксани Мрійченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моя, бо кохаю. Назавжди» Оксани Мрійченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *