«Моя, бо кохаю» Оксана Мрійченко

«Моя, бо кохаю» Оксана Мрійченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
304 переглядів
304 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Моя, бо кохаю» Оксани Мрійченко (анотація)

— Ігор тобі зовсім не пара, — Влад зустрів її погляд і став дуже серйозним. — Тобі потрібен зовсім інший чоловік. Наполегливий, щоб долати твою впертість. Впевнений, щоб міг захистити. Веселий, щоб не було нудно. І найголовніше — він повинен кохати тебе. Інакше не буде щастя.

— Хіба чоловіки вірять в кохання? — здивувалася Лера.

— Чоловіки може й не вірять. А я вірю. Справжнє кохання одне на все життя. Все інше лише недолугі копії.

— А як зрозуміти, що кохання справжнє?

— У кожного по-своєму, — сірі очі Влада засвітилися ніжним теплом. — Іноді усвідомлення приходить одразу. А іноді ти живеш поруч з людиною багато років, вважаєш її просто другом і лише потім розумієш, що…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Моя, бо кохаю» Оксани Мрійченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моя, бо кохаю» Оксани Мрійченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *