«Моя божевільна» Андрій Клімов, Світлана Клімова

«Моя божевільна» Андрій Клімов, Світлана Клімова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
411 переглядів
411 переглядів

Про книгу «Моя божевільна» Андрія Клімова , Світлани Клімової

Почавши читати онлайн книгу «Моя божевільна» Андрія Клімова і Світлани Клімової українською мовою, ви перенесетесь в недалеке минуле та отримаєте змогу простежити за подіями, що відбулись після загадкового самовбивства Петра Хорунжого – людини, що по праву носила звання лідера свого покоління.

Мирне життя в Харкові перериває гучна новина про смерть чоловіка, котрого знав та любив кожен житель. Петро Хорунжий не залишив після смерті навіть записки. Ніхто не знає, що саме стало причиною такого рішення. Адже за життя Хорунжого ніхто не бачив його засмученим.

Героїня книги «Моя божевільна» – прийомна дочка письменника, що отримує доступ до секретного архіву свого покійного батька. В ньому зберігаються незакінчені роботи автора та нотатки про людей, що були йому близькі.

Читаючи записки Хорунжого, його дочка розуміє, що він приховував багато таємниць. Чоловік намагався уберегти секрети, котрі розкривали справжню сутність оточуючих його людей. Він хотів зберегти добру пам’ять про кожного, навіть якщо близька йому людина була корисливою та підлою.

Тепер героїня розуміє, чому її батько вбив себе. Однак як довести це? Як пояснити істинну причину смерті Хорунжого жителям Харкова? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Моя божевільна» Андрія Клімова і Світлани Клімової безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Моя божевільна» Андрія Клімова , Світлани Клімової

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моя божевільна» Андрія Клімова , Світлани Клімової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *