«Моя до кінця» Рошаль Шантьє

«Моя до кінця» Рошаль Шантьє

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
900 переглядів
900 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Моя до кінця» Рошаль Шантьє (анотація)

Забувши минуле, я нарешті навчилася дихати на повні груди. Ось тільки воно наганяє мене. Знаходить і, увірвавшись у моє життя, руйнує на своєму шляху будь-які перепони, забираючи у свій солодкий полон.

— Макар, — видихаю пошепки.

— Ріша…

Час застиг, світ завмер. Перед моїми очима лише його блакитні очі та спогади слайдами. Відчуття зникли. Усі. Окрім відчуття твердості коханого колись тіла і таких знайомих сильних рук.

Попутний Макар Вітров. Моє перше справжнє студентське кохання.

Попутний Макар Вітров. Мій перший справжній студентський жах.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Моя до кінця» Рошаль Шантьє українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моя до кінця» Рошаль Шантьє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *