«Моя кузина Рейчел» Дафна дю Мор’є

«Моя кузина Рейчел» Дафна дю Мор’є

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2487 переглядів
2487 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Моя кузина Рейчел» Дафни дю Мор’є (анотація)

Книга «Моя кузина Рейчел» – гостросюжетна детективно-драматична історія з елементами психологічного трилера від королеви сенсаційного роману Дафни дю Мор’є. Головна інтрига, що не дає спокою читачеві до останньої сторінки, дивує фінальними акордами книги, і читач отримує право завершити твір, користуючись відкритим фіналом. Ця сюжетна «родзинка» дає змогу уявляти себе співавтором легендарної Дафни, уважно спостерігаючи за розвитком подій та все глибше розкриваючи образ головної героїні.

Вона неабияк запутала не лише довірливого красунчика Філіпа, а й усіх у своєму оточенні, постаючи то в ролі жертви, то розважливої інтриганкою, то скромною і тендітною жінкою, готовою допомогти всьому світові. Рейчел з’явилася в житті Філіпа Ешлі випадково, так же, як і його брата Емброза, який поїхав за кордон лікуватися і дуже скоро помер від пухлини мозку, встигнувши одружитися на своїй далекій родичці Рейчел.

Нещасна вдова з’являється у будинку Філіпа, і головний герой не може зрозуміти, ким насправді є дружина його померлого брата – аферисткою чи постраждалою. Дафна дю Мор’є майстерно переплітає чорне з білим, показуючи суперечливий образ Рейчел, який не втомлюєшся розгадувати до фінальних рядків.

Роман «Моя кузина Рейчел» занурює у середину XIX століття, даруючи насолоду від італійських та англійських пейзажів. На фоні соковитих картин природи розгортається ця історія, сповнена пристрасті, фатального кохання, підступних інтриг. Відчуваєш себе справжнім шукачем правди, вивчаючи загадкову Рейчел з усіх боків, приглядаючись до неї та намагаючись скласти частинки пазлу в єдину картинку. якщо вам подобаються атмосферні та неквапливі історії, в яких хочеться розчинитися, пропускаючи крізь себе найменшу дрібницю, рекомендуємо читати онлайн цей дивовижний твір.

Слухати аудіокнигу «Моя кузина Рейчел» Дафни Дю Мор’є онлайн:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Моя кузина Рейчел» Дафни дю Мор’є українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Моя кузина Рейчел» Дафни дю Мор’є

Если бы мы убивали женщин за их язык, то все мужчины стали бы убийцами.

Нимб – прекрасная вещь, если его можно иногда снимать и становиться человеком.

Можно поскучать в компании гостей ради удовольствия, которое доставит их уход.

Истина – это нечто неуловимое, невидимое; иногда, сталкиваясь с ней, мы не узнаем ее, и обрести и постичь ее дано только старикам на пороге смерти либо очень чистым душой и молодым.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моя кузина Рейчел» Дафни дю Мор’є

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *