«Моя погана дівчинка» Ліля Ваніль

«Моя погана дівчинка» Ліля Ваніль

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
801 переглядів
801 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Моя погана дівчинка» Лілі Ваніль (анотація)

― Ти хто?

Він так легко тримає мене під пахвами, наче нічого не важу. Холодна вода стікає з волосся, куртки, кросівок і з плескотом вдаряється об поверхню басейну.

― Совість твоя! ― зухвало задираю підборіддя. ― Прийшла нагадати, що за всі вчинки доводиться платити, навіть таким багатим красунчикам, як ти.

― Та я вперше тебе бачу, Совість!

― Я тебе теж, Лук’ян Радченко. Приємно познайомитись!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Моя погана дівчинка» Лілі Ваніль українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моя погана дівчинка» Лілі Ваніль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *