«Моя темна Ванесса» Кейт Елізабет Расселл

«Моя темна Ванесса» Кейт Елізабет Расселл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
350 переглядів
350 переглядів

Про книгу «Моя темна Ванесса» Кейт Расселл

Книга «Моя темна Ванесса» – пронизлива психологічна драма про надмірну чутливість й довірливість, що може спричинити травму і зламати все життя. Так сталося з головною героїнею – п’ятнадцятирічною школяркою Ванессою, яку звабив сорокадвохрічний вчитель літератури.

Пройшло багато років, але жінка, все ще вірячи у справжнє кохання містера Стрейна, його особливе ставлення до неї, не може забути про цей гіркий досвід. І ось перед Ванессою постає вибір: розкрити свій таємний роман з учителем чи промовчати, щоб не наводити на нього тінь, адже його знов підозрюють у розбещенні іншої школярки…

Починаючи читати онлайн книгу «Моя темна Ванесса» Кейт Елізабет Рассел українською мовою, одразу відчуваєш напруження й драматизм, а хвилювання за головну героїню не покидає до останніх сторінок роману.

Захоплює майстерність змалювання любовних стосунків між неповнолітньою дівчиною та зрілим чоловіком, їх неоднозначність, що знайде емоційний відгук навіть у досвідченого поціновувача літератури. Ще б пак, адже письменниця працювала над твором цілих вісімнадцять років!

Якщо ви шукаєте роман, що змусить забути про все та пройти разом з героїнею її життєві випробування, зробити вибір, що вплине на її подальшу долю, рекомендуємо скачати книгу «Моя темна Ванесса» Кейт Елізабет Рассел; наш сайт пропонує цей роман у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моя темна Ванесса» Кейт Расселл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *