«Моя темна Ванесса» Кейт Елізабет Расселл

«Моя темна Ванесса» Кейт Елізабет Расселл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10242 переглядів
10242 переглядів

Короткий зміст книги «Моя темна Ванесса» Кейт Расселл (анотація)

Книга «Моя темна Ванесса» – пронизлива психологічна драма про надмірну чутливість й довірливість, що може спричинити травму і зламати все життя. Так сталося з головною героїнею – п’ятнадцятирічною школяркою Ванессою, яку звабив сорокадвохрічний вчитель літератури.

Пройшло багато років, але жінка, все ще вірячи у справжнє кохання містера Стрейна, його особливе ставлення до неї, не може забути про цей гіркий досвід. І ось перед Ванессою постає вибір: розкрити свій таємний роман з учителем чи промовчати, щоб не наводити на нього тінь, адже його знов підозрюють у розбещенні іншої школярки…

Починаючи читати онлайн книгу «Моя темна Ванесса» Кейт Елізабет Рассел українською мовою, одразу відчуваєш напруження й драматизм, а хвилювання за головну героїню не покидає до останніх сторінок роману.

Захоплює майстерність змалювання любовних стосунків між неповнолітньою дівчиною та зрілим чоловіком, їх неоднозначність, що знайде емоційний відгук навіть у досвідченого поціновувача літератури. Ще б пак, адже письменниця працювала над твором цілих вісімнадцять років!

Якщо ви шукаєте роман, що змусить забути про все та пройти разом з героїнею її життєві випробування, зробити вибір, що вплине на її подальшу долю, рекомендуємо скачати книгу «Моя темна Ванесса» Кейт Елізабет Рассел; наш сайт пропонує цей роман у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Моя темна Ванесса» Кейт Расселл та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Моя темна Ванесса» Кейт Расселл: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Моя темна Ванесса» Кейт Расселл і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моя темна Ванесса» Кейт Расселл

2 відповіді до “Моя темна Ванесса”

  1. Ольга Ольга сказав:

    Як завантажити книгу?

  2. Татьяна Татьяна сказав:

    Я досі не розумію про що книга «Моя темна Ванесса», про кохання чи все ж таки насилля? П’ятнадцятирічна дівчина та тридцяти дворічний чоловік це нонсенс для мене. Хоч суспільство і стало більш розпущеним, але все ж таки. Можливо саме ви зможете розкрити той секрет, не знаю. Читати було цікаво, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *