«Моя у покарання» Марія Акулова

«Моя у покарання» Марія Акулова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
834 переглядів
834 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Моя у покарання» Марії Акулової (анотація)

— Ти привласнила собі мою дочку.
— Я її народила, Айдаре.
— Засадила мене за ґрати та привласнила. — Колишній чоловік наполягає на своєму, а в мені дзвенить злість та образа. — Скільки збиралася ховати?
Якщо чесно, все життя. Але мовчу. Нехай читає по очах.
— Значить так, Айлін, мою доброту ти не оцінила. Зрадила. Тепер буде інакше.
— Ми розійдемося і вдамо, що не зустрічалися, Айдаре. Це моя дочка. Ти для неї ніхто. — Вимовляю жахливі слова, в очах чоловіка — блискавки. Навіщо я буджу його чортів?
— Ніким для неї ризикуєш стати ти, тож притримай язика. — Від грубої відповіді спалахує обличчя. Я ненавиджу його за самовпевненість, якій нічого протиставити. — Ти так і не зрозуміла, за кого вийшла заміж. Хочеш залишитися матір’ю для моєї дочки? Тоді слухай уважно. Ти заслужила на покарання.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Моя у покарання» Марії Акулової та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Моя у покарання» Марії Акулової: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Моя у покарання» Марії Акулової і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моя у покарання» Марії Акулової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *