«Моя Європа. Розкладна карта-розмальовка» Ірина Мацко

«Моя Європа. Розкладна карта-розмальовка» Ірина Мацко

  • Назва: Моя Європа. Розкладна карта-розмальовка
  • Письменник: Ірина Мацко
  • Рік: 2019
  • Видавництво: Мандрівець
  • Жанр: Виховання дітей
  • ISBN: 978-966-944-119-5
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
415 переглядів
415 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Моя Європа. Розкладна карта-розмальовка» Ірини Мацко (анотація)

Карта Європи у вигляді великої розмальовки – це найкоротший шлях до навчання через гру. Після розфарбовування карта перетвориться у справжній витвір мистецтва і прикрасить інтер’єр, якщо Ви її помістите: Удома: у зручному для дитини місці У Новій Українській Школі: у відповідному осередку класу У дитячому садочку: у гральному куточку групи Відкривайте разом із дитиною найвідоміші пам’ятки архітектури та символи країн Європи, а також тварин, рослин і мешканців водного світу, які характерні для конкретних географічних регіонів!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Моя Європа. Розкладна карта-розмальовка» Ірини Мацко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моя Європа. Розкладна карта-розмальовка» Ірини Мацко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *