«Моє тіло змінюється. Путівник по дорослішанню для хлопців» Аніта Ганері, Тереза Мартінез

«Моє тіло змінюється. Путівник по дорослішанню для хлопців» Аніта Ганері, Тереза Мартінез

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
378 переглядів
378 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Моє тіло змінюється. Путівник по дорослішанню для хлопців» Аніти Ганері, Терези Мартінез (анотація)

«Путівник по дорослішанню» від Аніти Ганері надасть тобі упевненості на складному шляху перетворення з хлопчика на чоловіка, а заразом і розвіє багато страхів. З’ясуй, що саме відбувається з твоїм тілом зсередини й зовні: чому ламається голос і з’являється волосся на тілі, чому ти можеш прокинутися у вологій постелі, але це не означатиме, що ти обмочився, і зрештою, чому твоя самооцінка стрибає від «я король світу» до «який же я незграба»?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Моє тіло змінюється. Путівник по дорослішанню для хлопців» Аніти Ганері, Терези Мартінез українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моє тіло змінюється. Путівник по дорослішанню для хлопців» Аніти Ганері, Терези Мартінез

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *