«Моє життя та робота» Генрі Форд

«Моє життя та робота» Генрі Форд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4621 переглядів

Короткий зміст книги «Моє життя та робота» Генрі Форда (анотація)

«Моє життя та робота» – автобіографія Генрі Форда, яку він випустив у 1922 році, щоб розповісти світові про свій життєвий шлях і труднощі, з якими довелось зіткнутись на шляху до успіху. Він був винахідником, який не просто створив дещо цікаве і потрібне, а й запустив потім масове його виробництво. Тепер вся планета знає автомобільну марку Форд, а заводи по виготовленню цих машин працюють у різних країнах, але з чого ж все починалось?

Вам буде цікаво читати онлайн книгу «Моє життя та робота» Генрі Форда українською мовою, якщо ви любите вивчати біографії видатних особистостей, особливо написані ними особисто.

Форд мріяв створити автомобіль, який прослужить людям не просто довго, а працюватиме вічно. Він постійно розмірковував і шукав відповіді на складні питання, які виникали в процесі роботи і життя, і з часом це дало йому можливість зробити важливе відкриття, змінити мислення людей, які були поруч, і навіть вплинути на майбутні покоління.

Генрі Форд був не лише талановитим інженером, а ще й дуже успішним бізнесменом, якому вдалось створити і розвинути неймовірно успішний автомобільний бізнес. Колись він здобував важливі знання і перевіряв їх на власному досвіді, а тепер кожен може скачати книгу «Моє життя та робота» Генрі Форда українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у доступних форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і дізнатись, у чому ж його секрет.

Слухати аудіокнигу «Моє життя та робота» Генрі Форда онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Моє життя та робота» Генрі Форда та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Моє життя та робота» Генрі Форда: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Моє життя та робота» Генрі Форда і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Моє життя та робота» Генрі Форда українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моє життя та робота» Генрі Форда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *