«Мої любі зрадники» Світлана Талан

«Мої любі зрадники» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
914 переглядів
914 переглядів

Про книгу «Мої любі зрадники» Світлани Талан

Книга «Мої любі зрадники» – суперечлива життєва історія про різні грані кохання та щастя від талановитої української письменниці Світлани Талан. Її твори не залишають байдужими навіть найприскіпливіших поціновувачів літератури, адже біль, яким вони пройняті, виривається зі сторінок та повністю огортає читача. Такою ж відвертою та пронизливою виявилася ця історія. Ви знайдете цю захоплюючу книгу в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Катерині випала нелегка доля – вона постійно доводила, що має право на щастя, намагаючись вирватися з цілковитої безодні. Здавалося б, вона досягла своєї мрії: коханий чоловік, син, одним словом – міцна родина, про яку мріє кожен.

Проте життя завжди перевіряє на міцність – і цей іспит головна героїня не витримала. Отримане щастя почало здаватися їй мильною бульбашкою, і спроби відстояти його спрямували жінку у величезну прірву – у прямому та переносному сенсі…

Світлана Талан не просто «соковито» зображує суперечливі образи своїх персонажів та вихиляси їхніх доль – вона створює справжнє багатогранне полотно під назвою «життя» з його жорстокістю та несправедливістю, численними взаємозв’язками та залежностями.

Роман «Мої любі зрадники» доводить: ви повинні нести відповідальність за кожен свій вчинок, адже його наслідки можуть бути зовсім неочікуваними. Ця книга дає яскраві уявлення про справжнє кохання та вірну дружбу, про істинну мораль та її жалюгідні замінники, про широту душі, жертовність та лицемірство, на якому так легко побудувати власне щастя, не замислюючись, що воно є лише примарою.

Якщо ви вирішите читати онлайн цей повчальний твір, ви побачите тонкі грані між різними часовими межами у свідомості кожного з нас – болючим минулим, суперечливим та невідомим майбутнім. Цей глибокий твір дасть відповіді на багато «вічних» питань: яким є справжнє кохання, чи треба прощати зраду, хто заслуговує на справжнє щастя, чи відповідають діти за помилки своїх батьків? Поспішайте скачати «Мої любі зрадники» Світлани Талан на нашому сайті в будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мої любі зрадники» Світлани Талан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *