«Можливо все!» Джон Вон Ейкен

«Можливо все!» Джон Вон Ейкен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5118 переглядів
5118 переглядів

Короткий зміст книги «Можливо все!» Джона Вон Ейкена (анотація)

Ця книжка не про мотивацію, не про психологію, і навіть, не про успіх. Книга «Можливо все!» – про вас. Саме про того, хто зараз її читає. Адже автор дає поради, спонукає, надихає, та саме від вас залежить, як використати отримані знання і наповнити своє життя звершеннями.

Готові? Для початку треба розставити пріоритети. Чого саме ви прагнете більше за все? Щоб тут і зараз? Може, це кар’єрний ріст, або прибавка в зарплатні? Досягти успіху в улюбленій справі чи створити міцний союз зі своєю половинкою? А може, ви ще в пошуках і прагнете знайти його (її) якнайшвидше? Як би там не було, треба глибоко вдихнути, зосередитись і почати читати онлайн книгу «Можливо все!» Джона Вон Ейкена українською мовою. Вона вам допоможе в досягненні мети.

Мудрість та досвід успішних людей, які діляться своїми історіями стане в пригоді кожному, хто прагне перемог. Автор в поданій інформації використовує методику НЛП, що допомагає донести буквально кожне слово до читача.

Особливо корисним цей твір стане для тих, хто втратив роботу, зайшов у тупик, знаходиться у відчаї. Пропонуємо скачати книгу «Можливо все!» Джона Вон Ейкена безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Надихає.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Можливо все!» Джона Вон Ейкена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Можливо все!» Джона Вон Ейкена

Єдиний спосіб зрозуміти межі можливого-вийти за них,досягаючи неможливого.

Удача всміхається тому,хто вірить,що йому щастить.

Щойно ви заміните негативні думки позитивними,ви почнете отримувати позитивні результати.

Речі тільки тоді набувають цінності,коли хтось їх нею наділяє.

Скачати безкоштово книгу «Можливо все!» Джона Вон Ейкена українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Можливо все!» Джона Вон Ейкена

Одна відповідь до “Можливо все!”

  1. Наталія Наталія сказав:

    дякую за книгу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *