«Можливо все!» Джон Вон Ейкен

«Можливо все!» Джон Вон Ейкен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
15016 переглядів
15016 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Можливо все!» Джона Вон Ейкена (анотація)

Ця книжка не про мотивацію, не про психологію, і навіть, не про успіх. Книга «Можливо все!» – про вас. Саме про того, хто зараз її читає. Адже автор дає поради, спонукає, надихає, та саме від вас залежить, як використати отримані знання і наповнити своє життя звершеннями.

Готові? Для початку треба розставити пріоритети. Чого саме ви прагнете більше за все? Щоб тут і зараз? Може, це кар’єрний ріст, або прибавка в зарплатні? Досягти успіху в улюбленій справі чи створити міцний союз зі своєю половинкою? А може, ви ще в пошуках і прагнете знайти його (її) якнайшвидше? Як би там не було, треба глибоко вдихнути, зосередитись і почати читати онлайн книгу «Можливо все!» Джона Вон Ейкена українською мовою. Вона вам допоможе в досягненні мети.

Мудрість та досвід успішних людей, які діляться своїми історіями стане в пригоді кожному, хто прагне перемог. Автор в поданій інформації використовує методику НЛП, що допомагає донести буквально кожне слово до читача.

Особливо корисним цей твір стане для тих, хто втратив роботу, зайшов у тупик, знаходиться у відчаї. Пропонуємо скачати книгу «Можливо все!» Джона Вон Ейкена безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Надихає.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Можливо все!» Джона Вон Ейкена та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Можливо все!» Джона Вон Ейкена: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Можливо все!» Джона Вон Ейкена і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Можливо все!» Джона Вон Ейкена

Єдиний спосіб зрозуміти межі можливого-вийти за них,досягаючи неможливого.

Удача всміхається тому,хто вірить,що йому щастить.

Щойно ви заміните негативні думки позитивними,ви почнете отримувати позитивні результати.

Речі тільки тоді набувають цінності,коли хтось їх нею наділяє.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Можливо все!» Джона Вон Ейкена

2 відповіді до “Можливо все!”

  1. Шура Шура сказав:

    Люди, руште нафіг усі стереотипи, після прочитання книги “Можливо все!” вони точно будуть не потрібні. Я вперше в житті так замотивувалась та повірила в себе, а це дорогого варте. Звісно мільйон лайків!!!

  2. Наталія Наталія сказав:

    дякую за книгу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *