«Мозок матеріальний. Про користь томографа, транскраніального стимулятора і клітин равлика для розуміння людської поведінки» Ася Казанцева

«Мозок матеріальний. Про користь томографа, транскраніального стимулятора і клітин равлика для розуміння людської поведінки» Ася Казанцева

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
453 переглядів
453 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мозок матеріальний. Про користь томографа, транскраніального стимулятора і клітин равлика для розуміння людської поведінки» Аси Казанцевой (анотація)

Абсолютно всі наші дії й рішення впливають на фізіологічні процеси мозку. Будь-які успіхи й поразки зводяться до того, як ефективно ми вміємо ним користуватися. Тому сьогодні, щоб чогось досягти, дуже важливо навчитися контролювати свій розум. Ця книжка розкриває таємниці будови і роботи мозку від найперших досліджень мозкової активності до попередження хвороби Паркінсона, розповідає, як сперечаються й співпрацюють різні його частини і дарує читачеві можливість ступати на шлях до розуміння себе та інших. Аналізуючи авторитетні джерела й наукові експерименти в нейробіології, психології й соціології, популярна авторка бестселерів Ася Казанцева наголошує: попри те, що наш мозок мінливий і неосяжний, наче чорна діра у космосі, ми здатні навчитися ним керувати.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мозок матеріальний. Про користь томографа, транскраніального стимулятора і клітин равлика для розуміння людської поведінки» Аси Казанцевой українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мозок матеріальний. Про користь томографа, транскраніального стимулятора і клітин равлика для розуміння людської поведінки» Аси Казанцевой

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *