«Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти» Барбара Шер, Барбара Сміт

«Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти» Барбара Шер, Барбара Сміт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2845 переглядів
2845 переглядів

Про книгу «Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти» Барбараи Шер, Барбари Сміт

Книга “Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти” – безцінна знахідка для тих, хто хоче розібратися в істинних цінностях свого життя та відкинути усіляке сміття, що заважає прямувати до своєї мрії. Ця праця є продовженням знаменитого бестселера Барбари Шер “Мріяти не шкідливо”.

Барбара Шер і Барбара Сміт пропонують читачам сміливо рухатися назустріч своїм бажанням навіть попри скептицизм та критику оточуючих. Автори доводять, що правильний підхід до постановки цілей та досягнення мрій – це не абстракція, а багатоступенева система поетапного наближення до свого щастя.

Починаючи читати онлайн книгу “Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти”, дивуєшся ключовій думці – виявляється, навіть у найзаплутаніших ситуаціях ми знаємо, чого хочемо, але ці бажання зариті глибоко у нашому мозку.

Завдання авторів – допомогти вивільнити наші мрії та цілі й дати їм зелене світло. Для цього Барбара Шер і Барбара Сміт пропонують безліч практичних порад і тренінгових вправ, доповнюючи їх прикладами з власного життя та історіями своїх слухачів.

Від книги “Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти” віє затишком і спокоєм. Ви не знайдете тут обвинувачень читатів у негараздах і лінощах, жорстких і зухвалих вимог піднятися з дивана та діяти, несамовито вірячи у свій успіх. Автори ведуть душевний діалог з читачем, ненав’язливо підштовхуючи його до усвідомлення своїх життєвих цінностей та відокремлення найголовніших з них. На їхні голоси неможливо не відгукнутися, їхнім переконанням неможливо не повірити.

Важливо підкреслити, що автори підлаштовуються під світосприйняття кожного з нас, пропонуючи два види тренінгів. Той, хто відрізняється розвиненою уявою, з легкістю може використовувати одні методики з акцентом на візуалізацію. Більш практичні читачі, яким важко уявити щось яскраве та переконливе, знайдуть для себе інші вправи.

Якщо ви хочете дізнатися причини ваших зупинок та перешкод на шляху до довгоочікуваного щастя, дати психологічну характеристику своїм проблемам та відновити втрачені мрії, обов’язково слід скачати книгу “Мрій правильно” (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) й прочитати цю блискучу книгу, що стала класикою у психології самовдосконалення.

Скачати безкоштово книгу «Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти» Барбараи Шер, Барбари Сміт

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти» Барбараи Шер, Барбари Сміт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *