«Мрія метелика» Лія Щеглова

«Мрія метелика» Лія Щеглова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1127 переглядів
1127 переглядів

Про книгу «Мрія метелика» Лії Щеглової

Яка мрія у метелика? Мабуть, не згоріти в полум’ї, підлетів до нього дуже близько.

Книга «Мрія метелика» розповідає про дівчину, яка летить на палюче сяйво кохання. Вона не знає, що з нею станеться, але впевнена, що її любов здолає всі перешкоди. Тільки з цим незнайомцем головна героїня почуває себе щасливою, тільки ці бурхливі стосунки заставлять її серце битись. Дорослий, досвідчений, заможний, але такий загадковий чоловік краде її душу. Але через 2 роки він зникає, не сказавши жодного слова. Як метелик, вона згорає у полум’ї любові, яка виявилась лише ілюзією зі сторони партнера. Але життя дарує героїні другий шанс і вона одружується з нормальним чоловіком. Та вона ніколи не цінувала і не любила його до того моменту поки він так само не зникає. Куди він подівся? Що з ним трапилось? Здається, вся історія повторюється.

Та дівчина не може згоріти ще раз. І справжнє кохання трапляється лише один раз на все життя.

Якщо ви хочете дізнатись, що далі станеться з головною героїнею, тоді слід почати читати онлайн книгу «Мрія метелика» Лії Щеглової українською мовою. Вам відкриються нові моторошні деталі цього резонансного злочину і ви разом з автором зможете розібратись ким же є дівчина.

Скачати книгу «Мрія метелика» Лії Щеглової безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) вам можна на даному ресурсі.

Скачати безкоштово книгу «Мрія метелика» Лії Щеглової українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мрія метелика» Лії Щеглової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *