«Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу» Сергій Вожжов

«Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу» Сергій Вожжов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
46 переглядів
46 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу» Сергія Вожжова (анотація)

Зрозуміло про гроші та підприємництво для найвибагливішої й найнепоси-дючішої аудиторії — підлітків. Сергій Вожжов, підприємець і бізнес-тренер, достеменно знає й розуміє цю аудиторію, бо багато років викладає тинейджерам фінансову грамотність.

Отже, про складні дорослі речі: гроші, витрати й заробіток, облік, бізнес-проєкти, фінансування, банки, інвестиції, страхування, податки… — словом, про механізми, що діють в сфері бізнесу та фінансів. А крім того, про менеджмент, компетенції, тренінги. Усе це мовою, зрозумілою для підлітків, і в цікавій формі квесту.

І звісно, книжка містить не тільки теорію. Адже теорія, навіть зрозуміло викладена й дотепно проілюстрована, — ніщо без практичних завдань. Тож читачі мають виконувати завдання разом з героями книжки (до речі, не такими вже й «вигаданими»). Хай не всі потім розпочнуть власний бізнес, проте набудуть корисних знань, життєво необхідних у сучасному світі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу» Сергія Вожжова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу» Сергія Вожжова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *