«Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» Барак Обама

«Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» Барак Обама

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
979 переглядів
979 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» Барака Обами (анотація)

Книга «Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» написана сорок четвертим президентом Сполучених Штатів Америки Бараком Обамою. Твір розповідає про те, як він зміг стати визначною постаттю сучасності.

Книжка вміщує в себе багато фактів про юність Обами, його політичну діяльність, а потім і про його президентство. Історія приваблює своєю нетиповістю, адже в центрі сюжету стоїть постать темношкірого американця, який виріс в білій родині, а також здобув освіту в найпрестижнішій школі. Отож, змалечку майбутній президент ріс обізнаним, допитливим та відкритим до всього нового хлопцем. За свої юні роки він ввібрав в себе традиції та культури різних народів, зокрема ознайомився з африканською частиною свого роду.

Якщо ви хочете дізнатись всю історію життя минулого президента США в найменших деталях, тоді починайте читати онлайн книгу «Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» Бараком Обамою українською мовою. Ви зможете докладно зрозуміти, що вплинуло на його бажання стати керівником держави.

Скачати книгу «Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» Бараком Обамою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» Барака Обами українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» Барака Обами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *