«Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» Барак Обама

«Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» Барак Обама

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
160 переглядів
160 переглядів

Про книгу «Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» Барака Обами

Книга «Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» написана сорок четвертим президентом Сполучених Штатів Америки Бараком Обамою. Твір розповідає про те, як він зміг стати визначною постаттю сучасності.

Книжка вміщує в себе багато фактів про юність Обами, його політичну діяльність, а потім і про його президентство. Історія приваблює своєю нетиповістю, адже в центрі сюжету стоїть постать темношкірого американця, який виріс в білій родині, а також здобув освіту в найпрестижнішій школі. Отож, змалечку майбутній президент ріс обізнаним, допитливим та відкритим до всього нового хлопцем. За свої юні роки він ввібрав в себе традиції та культури різних народів, зокрема ознайомився з африканською частиною свого роду.

Якщо ви хочете дізнатись всю історію життя минулого президента США в найменших деталях, тоді починайте читати онлайн книгу «Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» Бараком Обамою українською мовою. Ви зможете докладно зрозуміти, що вплинуло на його бажання стати керівником держави.

Скачати книгу «Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» Бараком Обамою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мрії мого батька. Історія про расу і спадок» Барака Обами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *