«Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбара Шер

«Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбара Шер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9192 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбараи Шер (анотація)

Ви думаєте, що мрії – це лише дитячі казки та фантазії? Насправді існує можливість втілити мрії у життя, і книга «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» вам у цьому допоможе! Її надзвичайно потужна мотиваційна енергія змусить вас рухатися до своєї мрії, а також надасть усі необхідні для цього знання і вміння.

Якщо ви вирішите читати онлайн книгу «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбари Шер українською мовою, перед вами відкриються двері у безмежний світ щастя та насолоди. Ви дізнаєтеся, як дібрати роботу за своїм покликанням, як побороти лінощі на шляху досягнення своєї мети, як пов’язати дитячі захоплення із дорослим життям, як впоратися з власними страхами та багато іншого.

Праця пронизана яскравими прикладами з життя відомих людей, які досягли неймовірного успіху, і є це додатковим надихаючим стимулом для читача. Автор пропонує покрокове керівництво з визначеними практичними вправами та елементами тренінгу, завдяки яким кожен читач має змогу виробити в собі звичку йти без перешкод до своїх бажань, іноді навіть розуміючи, що не кожна мрія підходить саме вам.

Наша віртуальна бібліотека цілодобово відкрита для читачів – тут ви зможете скачати книгу «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбари Шер абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), завантаживши її в будь-якому із запропонованих форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбараи Шер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбараи Шер українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбараи Шер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *