«Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбара Шер

«Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбара Шер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2746 переглядів
2746 переглядів

Про книгу «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбараи Шер

Ви думаєте, що мрії – це лише дитячі казки та фантазії? Насправді існує можливість втілити мрії у життя, і книга «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» вам у цьому допоможе! Її надзвичайно потужна мотиваційна енергія змусить вас рухатися до своєї мрії, а також надасть усі необхідні для цього знання і вміння.

Якщо ви вирішите читати онлайн книгу «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбари Шер українською мовою, перед вами відкриються двері у безмежний світ щастя та насолоди. Ви дізнаєтеся, як дібрати роботу за своїм покликанням, як побороти лінощі на шляху досягнення своєї мети, як пов’язати дитячі захоплення із дорослим життям, як впоратися з власними страхами та багато іншого.

Праця пронизана яскравими прикладами з життя відомих людей, які досягли неймовірного успіху, і є це додатковим надихаючим стимулом для читача. Автор пропонує покрокове керівництво з визначеними практичними вправами та елементами тренінгу, завдяки яким кожен читач має змогу виробити в собі звичку йти без перешкод до своїх бажань, іноді навіть розуміючи, що не кожна мрія підходить саме вам.

Наша віртуальна бібліотека цілодобово відкрита для читачів – тут ви зможете скачати книгу «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбари Шер абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), завантаживши її в будь-якому із запропонованих форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбараи Шер

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» Барбараи Шер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *