«Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях» Роберт Саттон

«Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях» Роберт Саттон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1288 переглядів
1288 переглядів

Короткий зміст книги «Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях» Роберта Саттона (анотація)

Книга Роберта Саттона — викладача Стендфордського університету —одразу після публікації увійшла в списки бестселерів за версією видань New York Times, Wall Street Journal, USA Today та Business Week.

Хто такі мудаки і що вони роблять на вашій роботі? Як виявити мудака і поставити його на місце? Саттон наводить результати досліджень, які свідчать про те, що мудаки на робочу місці не просто принижують колег, негативно впливають на їхню самооцінку, а ще й приносять компанії фінансові збитки. Як запровадити правило «Мудакам тут не місце» у вашій компанії і як самому не перетворитися на покидька — просто і лаконічно розповість автор.

Книжка стане в нагоді і працівникам, і різного калібру підприємцям, які хочуть розвиватися і вважають, що робота має приносити радість.

Давно доведено, що наявність хоча б одного мудака в компанії знижує продуктивність всього колективу. У своїй книзі Саттон не просто пояснює, чим мудаки небезпечні для роботи, а й дає конкретні рецепти, як знизити число так званих «деструктивних елементів» у вашій компанії, як поводитись, якщо вам таки доводиться працювати з мудаками та що робити, щоб самому не стати таким.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях» Роберта Саттона та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях» Роберта Саттона: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях» Роберта Саттона і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях» Роберта Саттона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *