«Мудрі жінки» Людмила Когут

«Мудрі жінки» Людмила Когут

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4837 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мудрі жінки» Людмили Когут (анотація)

Книга «Мудрі жінки» викликає довіру вже тільки своєю назвою. Адже те, що всі жінки – мудрі – істина, яка не підлягає сумнівам. А ще вони добрі, розумні, великодушні, ніжні, дбайливі, слабкі, боязливі або сміливі, похмурі або смішливі, і гарні – всі до одної.

Радимо читати онлайн книгу «Мудрі жінки» Людмили Когут українською мовою та поринути у захоплюючі моменти життя, які відбуваються кожного дня, кожну хвилину с представницями слабкої статі.

Збірник оповідань висвітлює фрагменти долі героїнь та їх взаємовідносини з чоловіками. Цікаво, як одна і та ж сама жінка може бути втіленням мрій для одного чоловіка, і бути жорстоко знехтуваною іншим! Таке трапляється дуже часто і в цьому є велика мораль для молодих дівчаток. Якщо хлопець відвернувся – діло не в вас, а в ньому. Адже інший хлопець мріє про вас і прагне взаємності.

Наприклад, «Богдан» із оповідання «Дивне кохання» дуже любив свою дружину, натішитися не міг своїм щастям, а вона його зрадила. І тоді чоловік став ігнорувати увагу інших, привабливих і гарних дівчат. А якщо заводив стосунки, то не довготривалі. Можете собі уявити, як страждали ті пані, яких кидав цей гарний, успішний чоловік? І вони навіть уявити не могли, що справа не в них, а в холодному серці зрадженого колись Богдана…

Ви можете скачати книгу «Мудрі жінки» Людмили Когут безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного чаювання в компанії з улюбленою книжкою!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мудрі жінки» Людмили Когут українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Мудрі жінки» Людмили Когут українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мудрі жінки» Людмили Когут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *