«Мудрі жінки» Людмила Когут

«Мудрі жінки» Людмила Когут

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1405 переглядів
1405 переглядів

Про книгу «Мудрі жінки» Людмили Когут

Книга «Мудрі жінки» викликає довіру вже тільки своєю назвою. Адже те, що всі жінки – мудрі – істина, яка не підлягає сумнівам. А ще вони добрі, розумні, великодушні, ніжні, дбайливі, слабкі, боязливі або сміливі, похмурі або смішливі, і гарні – всі до одної.

Радимо читати онлайн книгу «Мудрі жінки» Людмили Когут українською мовою та поринути у захоплюючі моменти життя, які відбуваються кожного дня, кожну хвилину с представницями слабкої статі.

Збірник оповідань висвітлює фрагменти долі героїнь та їх взаємовідносини з чоловіками. Цікаво, як одна і та ж сама жінка може бути втіленням мрій для одного чоловіка, і бути жорстоко знехтуваною іншим! Таке трапляється дуже часто і в цьому є велика мораль для молодих дівчаток. Якщо хлопець відвернувся – діло не в вас, а в ньому. Адже інший хлопець мріє про вас і прагне взаємності.

Наприклад, «Богдан» із оповідання «Дивне кохання» дуже любив свою дружину, натішитися не міг своїм щастям, а вона його зрадила. І тоді чоловік став ігнорувати увагу інших, привабливих і гарних дівчат. А якщо заводив стосунки, то не довготривалі. Можете собі уявити, як страждали ті пані, яких кидав цей гарний, успішний чоловік? І вони навіть уявити не могли, що справа не в них, а в холодному серці зрадженого колись Богдана…

Ви можете скачати книгу «Мудрі жінки» Людмили Когут безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного чаювання в компанії з улюбленою книжкою!

Завантажити безкоштовно книгу «Мудрі жінки» Людмили Когут

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мудрі жінки» Людмили Когут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *