«Мудрість психопатів. Уроки життя від святих, шпигунів і серійних убивць» Кевін Даттон

«Мудрість психопатів. Уроки життя від святих, шпигунів і серійних убивць» Кевін Даттон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
84 переглядів
84 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мудрість психопатів. Уроки життя від святих, шпигунів і серійних убивць» Кевіна Даттона (анотація)

Хоч би як парадоксально це звучало, у психопатів є чому повчитися!.. Психопати не знають страху й жалості, вони чарівні, привабливі й безмежно впевнені в собі. Та й запальні вони далеко не завжди. У наш час поділ на психопатів і нормальних людей умовний, ось чому розпізнати психопата не так вже й просто. Якості, властиві психопатам, нерідко трапляються у лідерів. Відсутність жалю і готовність маніпулювати, завищена самооцінка, невичерпна чарівність і незвичайний дар переконання – все це дає їм змогу робити що завгодно і коли завгодно, абсолютно не переймаючись наслідками і не відчуваючи жодних докорів сумління. У психопатів, безумовно, є чому повчитися — їхні особисті якості та інтелект гарантують успіх у житті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мудрість психопатів. Уроки життя від святих, шпигунів і серійних убивць» Кевіна Даттона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мудрість психопатів. Уроки життя від святих, шпигунів і серійних убивць» Кевіна Даттона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *