«Мудрість жінки» Луіза Л. Хей

«Мудрість жінки» Луіза Л. Хей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
37788 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей (анотація)

Чим сучасні жінки відрізняються від тих, що жили кілька десятиліть тому? Як змінилось їхнє життя та світогляд? Які норми та принципи вони сьогодні сповідують? Про все це ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей українською мовою.

Сучасна жінка – це епіцентр всього Всесвіту. Саме довкола неї крутиться все, що має значення, саме вона визначає подальше майбутнє тих, хто оточують її. Жінку не можна недооцінювати, її потрібно кохати, поважати, берегти та цінувати, адже вона здатна на те, що недоступне чоловікам.

Чому авторка вважає саме так? Що підштовхнуло її до таких висновків? Пропонуємо скачати книгу «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Цей бестселер подарує чимало тем для роздумів та допоможе відкрити завісу таємниць жіночої душі.

Книга розповість, де представниці прекрасної половини знаходять джерело енергії. Видання опише, якими повинні бути здорові відносини між дівчиною та хлопцем, жінкою та чоловіком, сестрою та братом, матір’ю та дітьми. Кожна жінка приносить в відносини з навколишнім світом гармонію, щирість та порозуміння. Саме їй відведена особлива роль у світі.

Радимо прочитати цю книгу чоловікам, котрі прагнуть розуміти жінку та розбиратись в її природі. Видання буде корисним і самим жінкам, що хочуть добитись більшого та змінити власне життя на краще.

Слухати аудіокнигу «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей

2 відповіді до “Мудрість жінки”

  1. Христина Христина сказав:

    Гарна книга

  2. Дарина Дарина сказав:

    Не дивлячись на те, що я маю не дуже гарне відношення до книг з темами по типу «вилікуй себе сам», книжка «Мудрість жінки» припала мені до душі. Не помітно для себе я почала читати цю роботу кожного ранку, по дорозі на роботу. Це стало для мене ритуалом та допомогло краще зрозуміти себе. Однозначно лайк, п’ять зірок та рекомендація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *