«Мурашки й Цикада» Езоп

«Мурашки й Цикада» Езоп

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1283 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мурашки й Цикада» Езопа (анотація)

Вірш «Мурашки й Цикада» Езопа розповідає своєму читачеві про те, що по-справжньому важливо для людини. Через прості та навіть дещо примітивні історії письменники, які займаються жанром байок, показують читачеві образи людей, які отримують саме те, чого заслуговують. Практично завжди для цього використовуються образи різних тварин, комах чи птахів, що символізують собою людей.

Головний конфлікт, якщо так можна сказати, розгорається між Мурахою та Цикадою. Остання бачить, що в Мурашки є багато їжі і просить ту поділитись. Але Мурашка резонно запитує у Цикади, що та робила все літо, коли мурахи запасали собі їжу на зиму.

Цикада танцювала все літо та легковажно ставилась до майбутнього. Вона сміялась з проблем, якими переймались мурахи, коли ті всім гуртом шукали та зберігали в мурашнику їжу. Коли почнете читати вірш «Мурашки й Цикада» Езопа українською мовою, зрозумієете, що не варто сміятись над іншими, адже може настати час, коли доведеться просити їх про допомогу.

Мурашка уособлює собою старанність, працьовитість та розум. Все це допомогло їй легко пережити зиму, адже вона дбала про те, щоб їй було що їсти. Їй протиставляється образ Цикади, як нерозсудливої та зверхньої особи, що спочатку сміється з інших, танцюючи, коли інші працюють, а потім просить в них про допомогу. І відмова Мурахи Цикаді не є злопам’ятством, адже лінощі мусять бути покарані.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мурашки й Цикада» Езопа українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Мурашки й Цикада» Езопа українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мурашки й Цикада» Езопа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *