«Музика води» Том Бойл

«Музика води» Том Бойл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
127 переглядів
127 переглядів

Про книгу «Музика води» Тома Бойла

Бажаєте стати учасником захоплюючої мандрівки на інші, невідомі нам континенти? Тоді без зайвих роздумів почніть читати онлайн книгу «Музика води» Тома Бойла українською мовою.

Сюжет роману перенесе нас с далекий 1795 рік. Мунґо Парк, знаний своєю відвагою та любов’ю до пригод, потрапляє в полон до невідомого племені. Згодом він дізнається, що його захопили маври – народ, про котрий інші мандрівники складають жахливі легенди.

Герой книги «Музика води» впевнений, що це – справжній кінець для нього. Проте йому якимось дивом вдається вибратись з полону. В цьому Парку допомагає його вірний помічник. Їх супроводжує місцевий шаман, який повинен відвести їх подалі від дикого племені.

Троє відчайдушних чоловіків все більше віддаляються від земель маврів. Здавалося б, тепер Парк та його друзі можуть зітхнути з полегшенням. Однак найнебезпечніші події в їх житті тільки починаються. Зовсім скоро герої повинні вирушити в нову мандрівку. Під час експедиції вони потраплять в саме серце дикої Африки – смертоносне місце, з якого вдавалось вибратись лише одиницям.

Мунґо Парк все частіше задумується про свою кохану. Як вона там, за тисячі кілометрів від нього? Про що зараз думає? Та чи береже вірність своєму відважному лицареві? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Музика води» Тома Бойла безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Музика води» Тома Бойла

Рекомендації

Відгуки на книгу «Музика води» Тома Бойла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *