«Ми більше не розуміємо одне одного! Долаємо період грюкання дверима. 12-17 років» Ізабель Філльоза

«Ми більше не розуміємо одне одного! Долаємо період грюкання дверима. 12-17 років» Ізабель Філльоза

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
409 переглядів
409 переглядів

Короткий зміст книги «Ми більше не розуміємо одне одного! Долаємо період грюкання дверима. 12-17 років» Ізабель Філльоза (анотація)

Підлітки 12—17 років переживають найглибшу в їхньому житті кризу, спричинену надзвичайно складними трансформаціями, що відбуваються в мозку і тілі. Залежність від ґаджетів, цькування в соціальних мережах і гіперактивність, нервові напади й анорексія, перше кохання і секс, алкоголь і канабіс, радикальність і нерозсудливість — невелика частина проблем, досліджених авторкою у книжці.

  • Яким є суперзавдання батьків?
  • Чого насправді потребує підліток?
  • Як правильно допомогти йому, щоб не отримати відкоша?

Ви навчитеся розуміти, чути, розв’язувати конфліктні ситуації без криків та покарань. Отже, керуватимете власними емоціями, щоб зберегти близькі стосунки з дитиною.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ми більше не розуміємо одне одного! Долаємо період грюкання дверима. 12-17 років» Ізабель Філльоза та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ми більше не розуміємо одне одного! Долаємо період грюкання дверима. 12-17 років» Ізабель Філльоза: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ми більше не розуміємо одне одного! Долаємо період грюкання дверима. 12-17 років» Ізабель Філльоза і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ми більше не розуміємо одне одного! Долаємо період грюкання дверима. 12-17 років» Ізабель Філльоза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *