«Ми були брехунами» Емілі Локгарт

«Ми були брехунами» Емілі Локгарт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7985 переглядів
7985 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ми були брехунами» Емілі Локгарт (анотація)

Роман «Ми були брехунами» – детективно-драматична історія про наші помилки та внутрішню самотність у великому колі близьких, знайомих і друзів. Емілі Локгарт пропонує читачам розібратися у справжніх почуттях і мотивах головних героїв своєї книги, а також стати свідком розплутування клубка сімейних таємниць, який багато років був ретельно прихований навіть від самих членів цієї родини.

Знайомтеся – сім’я Сінклерів, одна з найбагатших родин Сполучених Штатів Америки. Вони прекрасно спілкуються між собою та ні в чому собі не відмовляють, включаючи проживання на персональному острові. Молодше покоління Сінклерів – це представники «золотої молоді», які кожного дня шукають нових розваг та не замислюються над своїм майбутнім.

Але одного разу, коли під час літнього відпочинку Каденс отримує черепно-мозкову травму та часткову амнезію, все летить шкереберть. Її хлопець Гат чомусь не підтримує її в цей важкий період. Проходить два роки – і дівчина готова повернутися на острів і дізнатися всю правду…

У книзі «Ми були брехунами» органічно поєднані елементи сімейної саги з різними «скелетами у шафі», розкриттям непростих стосунків між кількома поколіннями однієї родини та гостросюжетні детективні розслідування. Хаотичне нашарування подій призводить до шокуючого та неочікуваного фіналу, в якому сповна розкриваються жорстокість і несправедливість наших реалій, жадібність і меркантильність, що випереджає всі інші вади. Кохання, що здається єдиним порятунком серед бурхливих життєвих хвиль, не може боротися проти обмежених шаблонів та темних проявів душі.

Твір зачаровує образною мовою та вставками цікавих та атмосферних казок, що створюють додатковий об’єм та багатовимірність цієї історії. Книга буде досить повчальною як для підлітків, так і для людей зрілого віку, які все більше з кожним днем вкорінюються у власних стереотипах.

Поспішайте читати онлайн цей роман, який змусить зробити повну переоцінку цінностей. Наші відвідувачі мають змогу скачати «Ми були брехунами» Емілі Локгарт безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Слухати аудіокнигу «Ми були брехунами» Емілі Локгарт онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ми були брехунами» Емілі Локгарт українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Ми були брехунами» Емілі Локгарт

Делай то, чего боишься.

Молчание – защитная пелена от боли.

Давным-давно, жил-был король, у которого было три прекрасных дочери. Он любил каждую из них. Однажды, когда юные леди достаточно повзрослели, чтобы выйти замуж, ужасный трехголовый дракон напал на их царство, сжигая деревни своим огненным дыханием. Он сжигал посевы и церкви. Убивал младенцев, стариков и всех, кто попадался на пути.

Король пообещал руку принцессы любому, кто убьет дракона. Герои и воины приходили в доспехах, разъезжая на бравых конях и орудуя мечами и стрелами.

Один за другим эти мужчины были пойманы и съедены.

Наконец, король решил, что юная дева может растопить сердце дракона и преуспеть там, где войны потерпели неудачу. Он послал свою старшую дочь молить дракона о пощаде, но тот не прислушался к ее мольбам. Проглотил девушку целиком.

Затем король послал свою вторую дочь молить о пощаде, но дракон снова ее съел. Проглотил до того, как она успела и слово молвить.

Король послал свою младшую дочь молить дракона о пощаде, дева была столь мила и умна, что он был уверен в ее успехе там, где другие пали.

Но нет. Дракон просто съел ее.

Король остался жить в муках сожаления. Он был один в этом мире.

А теперь, позвольте задать вопрос. Кто убил девушек?

Дракон? Или их отец?

Просто задумайся, прежде чем будешь жаловаться на вещи, о которых других люди только мечтают.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ми були брехунами» Емілі Локгарт

Одна відповідь до “Ми були брехунами”

  1. Карина Карина сказав:

    Хмм, книга Ми були брехунами викликала в мене неоднозначні почуття. Ніби історія знайома, з життя, але читати цікаво. Вона підійде на один вечір. Не буду спойлерити, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *