«Ми (не) розлучаємося» Марія Акулова

«Ми (не) розлучаємося» Марія Акулова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
186 переглядів
186 переглядів

Короткий зміст книги «Ми (не) розлучаємося» Марії Акулової (анотація)

За моїм шлюбом стежать мільйони.

Я заміжня за зіркою футболу Павлом Білецьким. Ми разом десять років, але я досі іноді не вірю, що з усіх він вибрав мене.

П’ять років я веду власний блог.

Підписники щодня заходять у додаток, щоб побачити, як ми з Пашею дуріємо, пораємося з проблемами, переживаємо перемоги.

Вони довіряють моїм рекомендаціям, мріють про таке ж життя і такого ж чоловіка.

Усі впевнені, що Ніка та Павло Білецькі – ідеальна родина. Але крім слави та грошей за десять років ми назбирали ще купу проблем, образ та болю.

Насправді наш шлюб тріщить по швах. А у мене є таємниця, якою я можу поділитися тільки з вами: ми з Пашею всерйоз думаємо розлучитися.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ми (не) розлучаємося» Марії Акулової та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ми (не) розлучаємося» Марії Акулової: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ми (не) розлучаємося» Марії Акулової і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ми (не) розлучаємося» Марії Акулової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *