«Ми проти вас» Фредрік Бакман

«Ми проти вас» Фредрік Бакман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
35 переглядів
35 переглядів

Короткий зміст книги «Ми проти вас» Фредріка Бакмана (анотація)

Книга «Ми проти вас» Фредріка Бакмана, славетного шведського письменника, є проводженням іншого його твору, що носить назву «Ведмеже місто». Сюжет даної історії навіть став основою для створення телевізійного серіалу. Тепер події відбуваються не в одному, а одразу у двох містечках, у кожному з яких є свій хокейний клуб і команди, які відстоюють їх честь.

Бйорнстад і Гед – міста, хокеїсти яких ведуть між собою запеклу боротьбу. Тільки тепер це не лише спортивне змагання, а бій на виживання. І не варто дивуватись, якщо у ньому будуть використовуватись грубі методи, політичні ігри, а вчинки людей будуть такими, про які потім і розповідати комусь соромно, бо достойними і порядними їх не назвеш.

Минуло вже трохи часу з того моменту, коли перед важливим матчем відбулась трагедія, але ситуація для місцевого хокейного клубу не покращується. У будь-який момент він може просто закритись, бо як може існувати спортивний клуб, якщо спортсмени перейшли у команду суперника, потягнувши за собою тренера і спонсорів?!

Шанс на порятунок з’являється тоді, коли приходять нові гравці в команду. День вирішального матчу все ближче. Емоційна напруга зростає, але ще лишається можливість пошукати шляхи для примирення. Та чи захочуть люди нею скористатись, щоб уникнути нищівного для когось зіткнення?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ми проти вас» Фредріка Бакмана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ми проти вас» Фредріка Бакмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *