«Ми проти вас» Фредрік Бакман

«Ми проти вас» Фредрік Бакман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3525 переглядів
3525 переглядів

Короткий зміст книги «Ми проти вас» Фредріка Бакмана (анотація)

Книга «Ми проти вас» Фредріка Бакмана, славетного шведського письменника, є проводженням іншого його твору, що носить назву «Ведмеже місто». Сюжет даної історії навіть став основою для створення телевізійного серіалу. Тепер події відбуваються не в одному, а одразу у двох містечках, у кожному з яких є свій хокейний клуб і команди, які відстоюють їх честь.

Бйорнстад і Гед – міста, хокеїсти яких ведуть між собою запеклу боротьбу. Тільки тепер це не лише спортивне змагання, а бій на виживання. І не варто дивуватись, якщо у ньому будуть використовуватись грубі методи, політичні ігри, а вчинки людей будуть такими, про які потім і розповідати комусь соромно, бо достойними і порядними їх не назвеш.

Минуло вже трохи часу з того моменту, коли перед важливим матчем відбулась трагедія, але ситуація для місцевого хокейного клубу не покращується. У будь-який момент він може просто закритись, бо як може існувати спортивний клуб, якщо спортсмени перейшли у команду суперника, потягнувши за собою тренера і спонсорів?!

Шанс на порятунок з’являється тоді, коли приходять нові гравці в команду. День вирішального матчу все ближче. Емоційна напруга зростає, але ще лишається можливість пошукати шляхи для примирення. Та чи захочуть люди нею скористатись, щоб уникнути нищівного для когось зіткнення?

Слухати аудіокнигу «Ми проти вас» Фредріка Бакмана онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ми проти вас» Фредріка Бакмана та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ми проти вас» Фредріка Бакмана: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ми проти вас» Фредріка Бакмана і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ми проти вас» Фредріка Бакмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *