«Ми такі задовбані. Перевірений спосіб подолати вигорання й відновити енергію» Емі Шах

«Ми такі задовбані. Перевірений спосіб подолати вигорання й відновити енергію» Емі Шах

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2999 переглядів
2999 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ми такі задовбані. Перевірений спосіб подолати вигорання й відновити енергію» Емі Шах (анотація)

Книга «Ми такі задовбані. Перевірений спосіб подолати вигорання й відновити енергію» Емі Шах буде корисною для тих, хто відчуває, що його втома не зникає, як не намагайся відпочити. І це не поодинокі випадки, а ситуація, з якою стикається величезна кількість людей.

Людині починає здаватись, що вона надмірно працює, що доба занадто коротка і потрібно було б, щоб годин у ній було значно більше, аби встигнути все. Але лікарі при цьому заспокоюють і кажуть, що зараз такий час, тому перевантаження відчувають усі, а все, що можна зробити, це дати собі більше часу на відпочинок і не брати все близько до серця, щоб зменшити кількість стресів. Тільки чомусь це все одно не діє…

Емі Шах – сертифікована лікарка-нутриціолог, яка отримала хорошу освіту і багато років працювала з жінками різного віку, які мають одну й ту ж скаргу – постійна втома і вигорання. Хтось до цього навіть звикає і починає вважати, що це частина сучасної норми життя. Та насправді так бути не повинно, і енергії у людини має бути вдосталь і для всіх справ, і для радості, і для будь-чого ще. А якщо втома не зникає, то потрібно шукати причину всередині організму.

Саме цим і почала займатись Емі Шах, щоб допомогти жінкам. Як виявилось, весь «секрет» у зв’язку між імунітетом, гормонами та роботою ШКТ (шлунково-кишкового тракту). У книзі розповідається, як з цією складною і взаємопов’язаною системою впоратись. Авторка розробила власну програму, яка дозволяє ставати жінці здоровішою і енергійнішою, а досягти помітного ефекту можна, якщо дотримуватись рекомендацій протягом трьох тижнів (а краще зробити їх постійною звичкою).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ми такі задовбані. Перевірений спосіб подолати вигорання й відновити енергію» Емі Шах українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ми такі задовбані. Перевірений спосіб подолати вигорання й відновити енергію» Емі Шах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *