«Ми – це наш мозок» Дік Свааб

«Ми – це наш мозок» Дік Свааб

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
40055 переглядів
40055 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ми – це наш мозок» Діка Свааба (анотація)

Дік Свааб – видатний нідерландський вчений-мікробіолог та автор понад двох сотень наукових праць. Проте найбільший фурор у світі науково-популярної літератури викликала його книга «Ми – це наш мозок». Це – справжній блокбастер про найголовніший орган людського тіла та його вплив на наше життя, про який ми навіть не здогадувалися. Невдовзі після видання ця монографія одразу стала світовим бестселером та опинилася на четвертому місці за популярністю в Нідерландах.

Книга має чітку структуру – вона складається з двадцяти двох послідовних розділів, кожен з яких розбито на кілька підрозділів для більш чіткої систематизації матеріалу. Автор не просто розкриває можливості та значення мозку для людини – він показує його вплив на людську поведінку, психологічні структури та фізіологічні зміни організму протягом усіх періодів життя, починаючи від зачаття людини і завершуючи смертю.

Хоча в цій праці знайшлося місце витонченому гумору, вона лякає своєю суворістю та яскравими прикладами недосконалості людського організму. Відомий нейробіолог зачіпає питання негативного впливу на мозок хвилювань і депресій, неякісної їжі, несприятливих погодних умов, шкідливих звичок, деяких соціально-культурних феноменів (наприклад, релігії), навіть професійного та виснажливого спорту.

Цікаво читати про різну будову мозку людей з різних країн, з різними сексуальними вподобаннями та моральними устоями. Також учений розкриває природу деяких хвороб, говорячи про старіння мозку та поступову втрату ним життєво важливих функцій.

Монографія «Ми – це наш мозок»- це справжня ода цьому великому і незвичайному органу людського організму. На думку автора, вся наша так звана індивідуальність з особливостями характеру, прагненнями, мотивами й уподобаннями – звичайний набір нервових зв’язків та нейромедіаторів – саме вони створюють таку неповторну фізіологічну картину для психіки кожної людини. Піклування про здоров’я мозку – запорука гармонійного особистого й суспільного життя.

Щоб скачати «Ми – це наш мозок» Діка Свааба, оберіть будь-який із запропонованих форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf. Також на нашому сайті ви можете читати онлайн цю пізнавальну книгу безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ми – це наш мозок» Діка Свааба українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ми – це наш мозок» Діка Свааба

2 відповіді до “Ми – це наш мозок”

  1. Markiian Markiian сказав:

    Ну, книжка підійде для людей які хочуть завести дитину. Дуже багато глав присвяченні чинникам які впливають на ненароджений плід. Я очікував іншого, але книжка всеодно цікава

  2. Юлія Юлія сказав:

    Чесно, я шокована! Книга «Ми – це наш мозок» відкрила мені зовсім інакший світ. Проживши вже тридцять три роки я ніколи навіть не задумувалась, наскільки мій мозок може впливати на моє життя. Робота зовсім не нудна, а навпаки цікава, тому я сміливо можу її рекомендувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *