«Ми, живі» Айн Ренд

«Ми, живі» Айн Ренд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4046 переглядів
4046 переглядів

Короткий зміст книги «Ми, живі» Айн Ренд (анотація)

Книга «Ми, живі» є першим романом такої визначної письменниці, як Айн Ренд. Твір, який вперше побачив світ у 1936 році, став першим публічним виступом письменниці проти комунізму.

У романі чітко прослідковується тема боротьби індивіда проти радянської влади. В центрі сюжету троє людей, які намагаються добитись власних цілей в умовах післяреволюційної Росії. Але політична ситуація негативно впливає на головних героїв, що не дає змоги слідувати бажанню жити власним життям та отримувати від нього задоволення.

Та окрім спротиву післяреволюційній владі, роман наповнений таким прекрасним почуттям, як кохання, яке охоплює молоду героїню та дає їй змогу жити та боротись з цією бездушною політичною машиною.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Ми, живі» Айн Ренд українською мовою, то вам відкриється справжнє життя людей у тогочасній Росії. Ви зможете відчути те, як репресіями та залякуваннями пригнічували волю людей, але завдяки коханню ці труднощі були подолані.

Скачати книгу «Ми, живі» Айн Ренд безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ми, живі» Айн Ренд та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ми, живі» Айн Ренд: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ми, живі» Айн Ренд і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ми, живі» Айн Ренд

Одна відповідь до “Ми, живі”

  1. Кристина Кристина сказав:

    В книзі “Ми, живі” ціле життя людей які боролись проти системи. Багато років пройшло, а я неначе читала про сьогодення нашої сусідки Росії. Навіть у буремні часи є місце для любові та почуттів. Раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *