«Ми» Євген Замятін

«Ми» Євген Замятін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
241 переглядів
241 переглядів

Про книгу «Ми» Євгена Замятіна

Незвичний, вражаючий і щодня все більш актуальний – таким перед нами сьогодні постає роман «Ми» Євгена Замятіна. Письменник, якому довелося жити на світанку Радянської епохи і пізнати весь гніт тоталітарної машини, зміг у жанрі антиутопії майстерно відобразити не тільки свою епоху, а й усі проблеми, актуальні для сучасного суспільства.

Ми пропонуємо читати онлайн книгу «Ми» Євгена Замятіна в перекладі українською мовою, що ще більше наблизить її до нашої реальності. Тотальний контроль, уніфікація мешканців, заборона вільного пересування у обмеженому периметрі – чи це не те, що зараз так болюче нав’язують нам? При детальному ознайомленні із побутом та устроєм вигаданої автором Єдиної Держави, все це вже не виглядає настільки фантастичним.

Відчуваючи на собі весь гніт Радянської влади, Замятін написав справжню антиутопію. Тут люди не мають імен, замість яких їм дають порядкові номери. Більш того, вони нічого не відчувають, бо всі почуття перебувають під суворою забороною.

Проте ця система, як і будь-яка інша тоталітарна, врешті-решт дала збій. Кому ж вдалося її зруйнувати? І чи вдалося? Чи герої роману, а, значить, і ми змушені безкінечно підкорятися вищому «Благодійнику»?

Щоб дізнатись відповіді на ці питання, варто скачати повний текст книги «Ми» Євгена Замятіна цілковито безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у будь-якому зручному для вас форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Ми» Євгена Замятіна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ми» Євгена Замятіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *