«Ми» Євген Замятін

«Ми» Євген Замятін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1763 переглядів
1763 переглядів

Короткий зміст книги «Ми» Євгена Замятіна (анотація)

Незвичний, вражаючий і щодня все більш актуальний – таким перед нами сьогодні постає роман «Ми» Євгена Замятіна. Письменник, якому довелося жити на світанку Радянської епохи і пізнати весь гніт тоталітарної машини, зміг у жанрі антиутопії майстерно відобразити не тільки свою епоху, а й усі проблеми, актуальні для сучасного суспільства.

Ми пропонуємо читати онлайн книгу «Ми» Євгена Замятіна в перекладі українською мовою, що ще більше наблизить її до нашої реальності. Тотальний контроль, уніфікація мешканців, заборона вільного пересування у обмеженому периметрі – чи це не те, що зараз так болюче нав’язують нам? При детальному ознайомленні із побутом та устроєм вигаданої автором Єдиної Держави, все це вже не виглядає настільки фантастичним.

Відчуваючи на собі весь гніт Радянської влади, Замятін написав справжню антиутопію. Тут люди не мають імен, замість яких їм дають порядкові номери. Більш того, вони нічого не відчувають, бо всі почуття перебувають під суворою забороною.

Проте ця система, як і будь-яка інша тоталітарна, врешті-решт дала збій. Кому ж вдалося її зруйнувати? І чи вдалося? Чи герої роману, а, значить, і ми змушені безкінечно підкорятися вищому «Благодійнику»?

Щоб дізнатись відповіді на ці питання, варто скачати повний текст книги «Ми» Євгена Замятіна цілковито безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у будь-якому зручному для вас форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ми» Євгена Замятіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Ми» Євгена Замятіна українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ми» Євгена Замятіна

Одна відповідь до “Ми”

  1. Анастасія Анастасія сказав:

    Книга «Ми» стала для мене заглибленням в історію, але моєму здивуванню не було меж, коли я почав розуміти, наскільки ця робота актуальна. Мені як історику було цікаво прочитати думку людей, які жили в ті буремні часи, коли люди потрапили під гніт радянського тоталітаризму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *