«Мина Мазайло» Микола Куліш

«Мина Мазайло» Микола Куліш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2569 переглядів
2569 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мина Мазайло» Миколи Куліша (анотація)

Книга «Мина Мазайло» – драма за авторства Миколи Куліша, яка покликана розкрити проблематику міщанського шовінізму в часи національно-визвольних змагань на початку ХХ століття. Куліш хотів своїм твором показати неприємну сторону українського суспільства, серед якого були поширені антиукраїнські погляди.

Без лишніх прикрас автор засуджує національну упередженість й зверхність, яку проявляли міщани по відношенню до людей, які хотіли жити в освіченій українській державі. Твір можна впевнено назвати сміливим викликом, особливо для свого часу, хоча свою актуальність він не втрачає і по нині. Читати онлайн книгу «Мина Мазайло» за авторства Миколи Куліша можна українською мовою користуючись нашим електронним ресурсом.

Сюжет твору розвивається навколо Мина Мазайла, який є державним службовцем в Харкові. І задля просування по кар’єрній драбині він хоче змінити власне прізвище. Читач на прикладі головного героя може бачити персонажа, який є прикладом людини з комплексом меншовартості.

В творі є очевидний конфлікт між батьком та сином. Конфронтація полягає в тому, що син, на відміну від батька, є свідомим українцем, що протиставляє себе русифікації населення. Крім вищезгаданих проблем, читач зможе поглянути на те, яке могло бути ставлення до мови в різних людей, а також на те, як головний герой буде відстоювати свою думку.

Скачати книгу «Мина Мазайло» Миколи Куліша безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мина Мазайло» Миколи Куліша українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мина Мазайло» Миколи Куліша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *