«Миротворець» Любко Дереш

«Миротворець» Любко Дереш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1630 переглядів
1630 переглядів

Короткий зміст книги «Миротворець» Любомира Дереша (анотація)

Книга «Миротворець» відкриває читачеві незвичного для нього Любка Дереша – трохи загадкового та схильного до життєвих драматизацій. Цей твір являє собою збірку трьох повістей: «Дивна історія Стефана Лянґе», «Миротворець», «Святий Христофоре, молися за нас». І хоч кожна з цих історій унікальна, всі вони об’єднані однією ключовою ідеєю – пошуком власного шляху та світоглядних ідеалів у цьому мінливому та безпощадному житті. Любко Дереш спонукає своїх героїв до рефлексії, і читач, який опиняється поряд з ними, теж не може пройти повз свого самовизначення та аналізу життєвих пріоритетів.

Починаючи читати онлайн цю збірку, зустрічаєшся з амбітним польським студентом Стефаном Лянґе, який захоплено вивчає наукові здобутки маловідомого вченого Себастьяна Штукенгаузена. Захоплення Стефана зіграло з ним злий жарт: він повністю розчинився в особистості свого кумира та не помітив, як сходження до вершини призвело до великого падіння.

Життєва драма іншого персонажа книги, творця першої атомної бомби Роберта Оппенгеймера не менш яскрава. Головний герой оповідання «Миротворець», знаходячись на полігоні для першого випробування своєї зброї, аналізує свій винахід та загалом моральні цінності. Внутрішню порожнечу і невпевненість відчуває і третій герой збірки – віндсерфер Родіон Раскатов.

Кожен з цих чоловіків намагається знайти першопричину всього – щастя і страждань, успіху і невдач, істини та фальші… Часто герої звертаються до Бога, а у повісті «Святий Христофоре, молися за нас» віра займає ключову позицію. Збірка «Миротворець» – величезний скарб для всіх мислячих людей, які вміють поєднувати голос серця з розумом та намагаються встановити правильні причинно-наслідкові зв’язки у своєму оточенні.

Не обійшов письменник і питання особистого життя – жінки, які зустрічаються головним персонажам, є певними відправними точками для кожного з них. Кохання, на думку Дереша, не суцільна гармонія і щастя, а навпаки – збентеженість душі та вихід на інший рівень емоційного сприйняття оточення. Якщо ви бажаєте скачати «Миротворець» Любка Дереша, запрошуємо вас до нашої електронної бібліотеки, де ви знайдете цю багатогранну і строкату книгу у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

 


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Миротворець» Любомира Дереша та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Миротворець» Любомира Дереша: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Миротворець» Любомира Дереша і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Миротворець» Любомира Дереша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *