«Мислення швидке й повільне» Деніел Канеман

«Мислення швидке й повільне» Деніел Канеман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1239 переглядів
1239 переглядів

Про книгу «Мислення швидке й повільне» Деніеля Канемана

Книга «Мислення швидке й повільне» визнана книжкою 2011 року за версіями багатьох авторитетних видань світу. Завдяки даному посібнику, ви дізнаєтесь цінні та корисні поради для самовдосконалення.

У своїй книзі автор описує те, як працює наш мозок, розкриває властивості інтуїтивного та усвідомленого мислення. Він дає оцінку ролі емоції в оцінних судженнях. Якщо ви не будете мати цих знань, то легко можете вибрати неправильний продукт в супермаркеті, вкласти свої інвестиції в ризиковий проект та взагалі приймати нераціональні рішення.

Якщо читати онлайн книгу «Мислення швидке й повільне» Деніела Канемана українською мовою, то ви навчитесь ефективно використовувати обмежений ресурс уваги, швидко приймати рішення в рамках невизначеності та працювати над власними судженнями. Книга допоможе вам зруйнувати ілюзії та тверезо подивитися на деякі аспекти вашого життя, а успішне використання отриманих знань залежить тільки від вас.

Скачати книгу «Мислення швидке й повільне» Деніела Канемана безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви можете на нашому літературному сайті.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мислення швидке й повільне» Деніеля Канемана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *