«Мислення швидке й повільне» Деніел Канеман

«Мислення швидке й повільне» Деніел Канеман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2621 переглядів
2621 переглядів

Короткий зміст книги «Мислення швидке й повільне» Деніеля Канемана (анотація)

Книга «Мислення швидке й повільне» визнана книжкою 2011 року за версіями багатьох авторитетних видань світу. Завдяки даному посібнику, ви дізнаєтесь цінні та корисні поради для самовдосконалення.

У своїй книзі автор описує те, як працює наш мозок, розкриває властивості інтуїтивного та усвідомленого мислення. Він дає оцінку ролі емоції в оцінних судженнях. Якщо ви не будете мати цих знань, то легко можете вибрати неправильний продукт в супермаркеті, вкласти свої інвестиції в ризиковий проект та взагалі приймати нераціональні рішення.

Якщо читати онлайн книгу «Мислення швидке й повільне» Деніела Канемана українською мовою, то ви навчитесь ефективно використовувати обмежений ресурс уваги, швидко приймати рішення в рамках невизначеності та працювати над власними судженнями. Книга допоможе вам зруйнувати ілюзії та тверезо подивитися на деякі аспекти вашого життя, а успішне використання отриманих знань залежить тільки від вас.

Скачати книгу «Мислення швидке й повільне» Деніела Канемана безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви можете на нашому літературному сайті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мислення швидке й повільне» Деніеля Канемана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мислення швидке й повільне» Деніеля Канемана

Одна відповідь до “Мислення швидке й повільне”

  1. Світлана Світлана сказав:

    На моє здивування, книга «Мислення швидке й повільне» виявилась дуже цікавою. Вона довела мені, як часто я робила помилки у своєму мисленні. Виявилось, що рівень нашого розвитку, точніше інтелекту ніяк не пов’язаний з нашою реальністю та прийняттям правильних рішень. Рекомендую, незвична робота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *