«Мисливці за привидами (збірник)» Андрій Кокотюха

«Мисливці за привидами (збірник)» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3506 переглядів
3506 переглядів

Про книгу «Мисливці за привидами (збірник)» Андрія Кокотюхи

Книга «Мисливці за привидами» (збірник) – це низка детективно-пригодницьких історій про двох друзів-школярів – розумного та уважного хлопця Максима Білана та силача й бешкетника Дениса Черненка. Незважаючи на кардинальну відмінність у характерах, головні герої мають спільне хобі – розслідувати заплутані справи, відчуваючи себе детективами.

Андрій Анатолійович Кокотюха, у творчій скарбничці якого є кілька творів для дітей та підлітків, пропонує школярам відправитися з їхніми ровесниками назустріч приголомшливим інтригам, містичним відкриттям та пошуку справедливості й правди.

До книги входять чотири оповідання, об’єднаних одними й тими ж головними героями: «Полювання на Золотий кубок», «Мисливці за привидами», «Собачі клопоти» та «Небезпечна спадщина». У кожному з цих сюжетів автор перевіряє своїх персонажів на міцність духу та сміливість, порядність і благородство, вірність і відданість…

Виявляється, що ніхто крім цих відчайдушних школярів не в змозі захистити людство від привидів, які причаїлися в ліфтах і старих домівках, врятувати головний приз змагань – Золотий кубок, на який вже націлилися злодії, та захистити домашніх тварин від їхніх кривдників.

«Мисливці за привидами» (збірник) – це втілена у життя мрія багатьох дітей і підлітків стати справжніми героями та врятувати світ від різних проявів зла. Розуміючи дитячу й підліткову психологію, письменник справився з цим завданням блискуче. Ця збірка сповнена напруження та живих діалогів, що захоплюють своєю реалістичністю, щирих сподівань та вражень, емоційності та відвертості. Кожен з юних читачів впізнає на сторінках цих оповідань себе – свої приховані бажання й почуття, внутрішні суперечності, що заважають працювати над покращенням свого «Я».

Якщо ви шукаєте мотивуючу та гостросюжетну книгу, насичену непересічними пригодницькими сюжетами, рекомендуємо скачати «Мисливці за привидами» (збірник) Андрія Анатолійовича Кокотюхи. Кожен, хто завітає до нашої електронної бібліотеки, матиме змогу отримати цю збірку безкоштовно та без реєстрації в будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Скачати безкоштово книгу «Мисливці за привидами (збірник)» Андрія Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мисливці за привидами (збірник)» Андрія Кокотюхи

Одна відповідь до “Мисливці за привидами (збірник)”

  1. Олег Олег сказав:

    Мені подобається

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *