«Мистецтво любові» Еріх Фромм

«Мистецтво любові» Еріх Фромм

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12361 переглядів
12361 переглядів

Про книгу «Мистецтво любові» Еріха Фромма

Цікаво розглядати звичайні буденні речі під кутом науки та культурного надбання – саме так проаналізоване кохання у ракурсі психоаналізу. Еріх Фромм пропонує читачам замислитися над виникненням та живленням кохання, розглянути механізми, що блокують кохання або роблять його удаваним. Його книга «Мистецтво любові» – цікавий екскурс до нашого внутрішнього світу з усіма його таємницями й пастками.

Одна з головних ідей монографії – над коханням слід працювати. Воно вимагає неабияких зусиль та мудрості, і автор дає конкретні поради, як «доглядати» за своїми почуттями. Починаючи читати онлайн книгу «Мистецтво любові» Еріха Фромма українською мовою, відразу занурюєшся в психологію. Автор закликає аналізувати рівень розвитку особистості, власний спосіб життя, культурний рівень тощо.

Ця позиція особливо актуальна для сучасного суспільства, адже нам не вистачає правильної любові. Багато людей пов’язують кохання з успіхами на любовному фронті, із завоюванням сердець та безглуздими вчинками. Проте важливо навчитися правильно ставитися одне до одного й до себе, вміти відрізняти кохання від неврозу та інших хворобливих станів.

Якщо ви шукаєте корисну та цікаву працю з безліччю важливих порад, радимо скачати книгу «Мистецтво любові» Еріха Фромма на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найбільш зручний формат серед запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Мистецтво любові» Еріха Фромма українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мистецтво любові» Еріха Фромма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *