«Мистецтво любові» Еріх Фромм

«Мистецтво любові» Еріх Фромм

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
69582 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мистецтво любові» Еріха Фромма (анотація)

Цікаво розглядати звичайні буденні речі під кутом науки та культурного надбання – саме так проаналізоване кохання у ракурсі психоаналізу. Еріх Фромм пропонує читачам замислитися над виникненням та живленням кохання, розглянути механізми, що блокують кохання або роблять його удаваним. Його книга «Мистецтво любові» – цікавий екскурс до нашого внутрішнього світу з усіма його таємницями й пастками.

Одна з головних ідей монографії – над коханням слід працювати. Воно вимагає неабияких зусиль та мудрості, і автор дає конкретні поради, як «доглядати» за своїми почуттями. Починаючи читати онлайн книгу «Мистецтво любові» Еріха Фромма українською мовою, відразу занурюєшся в психологію. Автор закликає аналізувати рівень розвитку особистості, власний спосіб життя, культурний рівень тощо.

Ця позиція особливо актуальна для сучасного суспільства, адже нам не вистачає правильної любові. Багато людей пов’язують кохання з успіхами на любовному фронті, із завоюванням сердець та безглуздими вчинками. Проте важливо навчитися правильно ставитися одне до одного й до себе, вміти відрізняти кохання від неврозу та інших хворобливих станів.

Якщо ви шукаєте корисну та цікаву працю з безліччю важливих порад, радимо скачати книгу «Мистецтво любові» Еріха Фромма на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найбільш зручний формат серед запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Мистецтво любові» Еріха Фромма онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мистецтво любові» Еріха Фромма українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Мистецтво любові» Еріха Фромма українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мистецтво любові» Еріха Фромма

Одна відповідь до “Мистецтво любові”

  1. Капіталіна Капіталіна сказав:

    Книгу «Мистецтво любові» порадив мені мій психолог. Спочатку мені здавалось, що цей твір навчить мене любити себе та інших, але я помилялась. Вона навчила мене краще розуміти саму себе, приймати себе зі своїми негативними якостями. Ми не можемо проявляти почуття доки не навчимось його відчувати самі. Тепер ця книга фаворит в моїй бібліотеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *