«Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбара Шер, Енні Ґоттліб

«Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбара Шер, Енні Ґоттліб

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2787 переглядів
2787 переглядів

Про книгу «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбараи Шер, Енні Ґоттліб

«Мріяти не шкідливо!» – підтрунювали над нами в дитинстві друзі та дорослі, коли ми, заливаючись червонцем, наважувались в голос озвучити свою мрію. Як правило, цей коментар промовляється з іронією і його ми розуміли так: «Іди і займись чим-небудь корисним, годі мріяти, все одно нічого з цього не вийде!»

Так ось, шановні, не треба було вірити тим словам! Адже мрії людини – це саме те, чого вона прагне в житті і нехтувати ними не можна. Навпаки, треба засучити рукава і зробити все можливе для їх втілення.

Починайте читати онлайн книгу «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Енні Ґоттліб, Барбари Шер українською мовою і дізнаєтесь коротший шлях до своєї мети.

Книга «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» розповідає реальні історії людей, які змогли втілити свої бажання і стати щасливими. Наприклад, Сінді Фокс була офіціанткою, а тепер вона пілот. Пітер Джонсон був звичайним водієм, тепер – фермер. 

Насправді, таких історій дуже багато. Напевне, у вашому колі також є знайомі, які досягли своєї мети. І знаєте чому? Тому що навіть ставши дорослими вони не забули про свої мрії!

Ви можете скачати книгу «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Енні Ґоттліб, Барбари Шер безкоштовно, без реєстрація та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Неймовірно мотивуючий твір! Після знайомства з ним виникає невпинне бажання діяти. 

Завантажити безкоштовно книгу «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбараи Шер, Енні Ґоттліб

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбараи Шер, Енні Ґоттліб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *