«Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбара Шер, Енні Ґоттліб

«Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбара Шер, Енні Ґоттліб

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6467 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбараи Шер, Енні Ґоттліб (анотація)

«Мріяти не шкідливо!» – підтрунювали над нами в дитинстві друзі та дорослі, коли ми, заливаючись червонцем, наважувались в голос озвучити свою мрію. Як правило, цей коментар промовляється з іронією і його ми розуміли так: «Іди і займись чим-небудь корисним, годі мріяти, все одно нічого з цього не вийде!»

Так ось, шановні, не треба було вірити тим словам! Адже мрії людини – це саме те, чого вона прагне в житті і нехтувати ними не можна. Навпаки, треба засучити рукава і зробити все можливе для їх втілення.

Починайте читати онлайн книгу «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Енні Ґоттліб, Барбари Шер українською мовою і дізнаєтесь коротший шлях до своєї мети.

Книга «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» розповідає реальні історії людей, які змогли втілити свої бажання і стати щасливими. Наприклад, Сінді Фокс була офіціанткою, а тепер вона пілот. Пітер Джонсон був звичайним водієм, тепер – фермер. 

Насправді, таких історій дуже багато. Напевне, у вашому колі також є знайомі, які досягли своєї мети. І знаєте чому? Тому що навіть ставши дорослими вони не забули про свої мрії!

Ви можете скачати книгу «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Енні Ґоттліб, Барбари Шер безкоштовно, без реєстрація та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Неймовірно мотивуючий твір! Після знайомства з ним виникає невпинне бажання діяти. 


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбараи Шер, Енні Ґоттліб українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбараи Шер, Енні Ґоттліб українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбараи Шер, Енні Ґоттліб

2 відповіді до “Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш”

  1. Ярослава Ярослава сказав:

    Ще з дитинства батьки називали мене мрійницею, але насправді не одна з мрій так і не збулась. Книга “Мистецтво мріяти” допомогла мені розібратись та зрозуміти, що я робила не так. Тепер рекомендую її всім своїм подружкам.

  2. Дарина Дарина сказав:

    Кожен крок — важливий. Це одна з головних думок, яка прийшла до мене після прочитання книги «Мистецтво мріяти». В ній розписаний цілий план дій, тому варто зазначити, що ця робота для тих, хто готовий не просто прочитати та забути її, а почати змінюватись одразу. Мені сподобалась, тому раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *