«Мистецтво спокою. Пригоди на шляху в нікуди» Піко Айер

«Мистецтво спокою. Пригоди на шляху в нікуди» Піко Айер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1179 переглядів
1179 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мистецтво спокою. Пригоди на шляху в нікуди» Піко Айер (анотація)

«На якомусь етапі всі ці горизонтальні подорожі світом стають нездатними вдовольнити потребу людини в зануренні у глибини чогось неочікуваного й непростого. Рух набуває найбільшого сенсу, коли обрамлюєш його спокоєм. Останнім часом на думку мені спадає, що в епоху швидкості ніщо так не збадьорює, як уповільнення руху. В епоху метушні й хаосу немає більшої розкоші, ніж концентрація уваги. І в епоху постійного руху немає нічого більш термінового, ніж не діяння».


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мистецтво спокою. Пригоди на шляху в нікуди» Піко Айер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мистецтво спокою. Пригоди на шляху в нікуди» Піко Айер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *