«Мистецтво статистики. Прийняття аргументованих рішень на основі даних» Девід Шпігельгальтер

«Мистецтво статистики. Прийняття аргументованих рішень на основі даних» Девід Шпігельгальтер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1127 переглядів
1127 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мистецтво статистики. Прийняття аргументованих рішень на основі даних» Девіда Шпігельгальтера (анотація)

Статистика відіграє важливу роль у нашому науковому розумінні світу протягом століть, проте всі ми знаємо, якими сенсаційними можуть бути статистичні твердження, надто у засобах масової інформації. Автор книги «Мистецтво статистики» знайомить читачів з основними принципами, які необхідні для вилучення знань із даних. Він показує, як статистика може допомогти нам визначити найщасливішого пасажира «Титаніка», чи можна було раніше спіймати серійного вбивця Гарольда Шіпмана, скільки дерев на планеті, чому в старих великі вуха. Шпігельгальтер дає відповіді на ці та багато інших питань, що можна зробити лише за допомогою статистичної науки.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мистецтво статистики. Прийняття аргументованих рішень на основі даних» Девіда Шпігельгальтера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мистецтво статистики. Прийняття аргументованих рішень на основі даних» Девіда Шпігельгальтера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *