«Мистецтво стійкості: стратегії для незламного розуму і тіла» Росс Еджлі

«Мистецтво стійкості: стратегії для незламного розуму і тіла» Росс Еджлі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
727 переглядів
727 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мистецтво стійкості: стратегії для незламного розуму і тіла» Росса Еджлі (анотація)

Автор бестселерів і відзначений нагородами авантюрист Росс Еджлі роками вивчає мистецтво стійкості, застосовуючи все, чого навчився, щоб стати першою людиною в історії, яка пропливла навколо Великобританії, побивши кілька світових рекордів. Тепер Росс зосереджується на розумовій силі, стоїцизмі та тренуваннях, необхідних для створення незламного тіла.

Росс Еджлі, як відомо, пробіг марафон, тягнучи 1,4-тонну машину, і піднявся по канату на висоту Евересту (8848 м), після того, як жив із ченцями-воїнами Ямабуші в Японії та взяв участь у шаманських ритуалах болю з вогняними мурахами в джунглях Амазонки. Під час своєї епічної подорожі довжиною 1780 миль навколо Великобританії, яка тривала 157 днів, Росс проплив крізь гігантських медуз, арктичні шторми, «привиди» вири та забруднені судноплавні шляхи, рухаючись так важко й так швидко, що його язик розірвався.

Попередня книга Росса, The World’s Fittest Book, була бестселером Sunday Times і досліджувала науку про фізичну форму. Тепер, у «Мистецтві стійкості», Росс використовує свій досвід плавання та інші дивовижні подвиги на витривалість, де йому вдалося подолати, здавалося б, нездоланний біль, труднощі та негаразди, щоб вивчити продуктивність екстремальних спортсменів, військових і фітнес-фахівців та психологів, щоб розкрити секрети. розумової працездатності та досліджувати концепцію стійкості, наполегливості, доблесті та дисциплінованого мислення у подоланні труднощів. Ця новаторська книга представляє зміну парадигми в тому, на що, як ми думали, здатні людське тіло і розум, і дасть вам план, як стати міцнішою, витривалішою і, зрештою, кращою людиною — з якими б викликами ви не зіткнулися.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мистецтво стійкості: стратегії для незламного розуму і тіла» Росса Еджлі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мистецтво стійкості: стратегії для незламного розуму і тіла» Росса Еджлі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *