«Мистецтво війни» Сунь-Цзи

«Мистецтво війни» Сунь-Цзи

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9770 переглядів
9770 переглядів

Про книгу «Мистецтво війни» Сунь-Цзи

Книга «Мистецтво війни» – це найвідоміший давньокитайський трактат, який присвячений військовій стратегії та політиці, та складається з 13 глав. Сунь-Цзи вважає війну «необхідним злом», яке слід уникати, як тільки можливо. У творі дані цінні поради стосовно не тільки тактики та ведення війни та завоювань, але й усієї життєдіяльності людей, особливо сфери бізнесу.

Знання, які можна почерпнути з неї, цілком можна застосувати в веденні своєї справи. На Сході люди турботливо ставляться до дотримання культурних традицій, а це — запорука бізнесу. Вельми примітна цитата, яка є лейтмотивом книги: «Лідера визначає склад характеру, а не посада».

Якщо читати онлайн книгу «Мистецтво війни» Сунь-Цзи українською мовою, то ви ознайомитесь зі східною культурою. У ній ви зможете знайти багато цікавих знань з філософії та пізнаєте способи мислення людей Сходу, які, як відомо, сильно відрізняються від наших. «Мистецтво війни» є прикладом тієї самої «східної мудрості», яку намагаються осягнути західні народи.

Скачати книгу «Мистецтво війни» Сунь-Цзи безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви можете на нашому літературному сайті.

Скачати безкоштово книгу «Мистецтво війни» Сунь-Цзи українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мистецтво війни» Сунь-Цзи

Одна відповідь до “Мистецтво війни”

  1. Максим Максим сказав:

    Мистецтво війни, книга яка вчить робити правильні рішення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *