«Мистецтво виховання та дресирування. Не поспішайте стріляти в собаку!» Карен Прайор

«Мистецтво виховання та дресирування. Не поспішайте стріляти в собаку!» Карен Прайор

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10273 переглядів
10273 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мистецтво виховання та дресирування. Не поспішайте стріляти в собаку!» Карен Прайор (анотація)

  • Поради, що допомогли 4 000 000 читачів поліпшити свої стосунки з іншими людьми
  •  Ця книжка на 100% змінює життя
  •  Від ученої зі світовим іменем

Годі кричати на нестерпного підлітка. Досить сперечатися із лайливим учителем. Сердитися через кпини бабусі та недоречні зауваги дратівливого боса. Час перевиховати всіх! І так лагідно, щоб вони цього навіть не зрозуміли. Без маніпуляцій, погроз та ультиматумів.

Виховати будь-кого — людину чи тварину, молодого або старого, себе чи інших — усе це можливо. Зробити так, щоб ваша кішка не заскакувала на кухонний стіл, а бабуся не докучала своїм буркотінням; вплинути на поведінку дітей, боса, друзів; опанувати блискучий удар у тенісі чи гольфі, вдосконалити свої математичні навички й поліпшити пам’ять. Усе — завдяки принципам тренування з підкріпленням. Ці принципи є законами, подібними до законів фізики. Та зазвичай ми застосовуємо їх неправильно. Ми погрожуємо чи сперечаємося, примушуємо або забороняємо. Утім рішення — на поверхні: за допомогою правильного застосування цих методів досягнути своїх цілей можна значно швидше, без стресу, оволодівши надважливим мистецтвом виховання оточення та себе самих.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мистецтво виховання та дресирування. Не поспішайте стріляти в собаку!» Карен Прайор українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мистецтво виховання та дресирування. Не поспішайте стріляти в собаку!» Карен Прайор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *