«Мистецтво збиратися разом. Як організувати змістовну та результативну зустріч» Прія Паркер

«Мистецтво збиратися разом. Як організувати змістовну та результативну зустріч» Прія Паркер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
202 переглядів
202 переглядів

Короткий зміст книги «Мистецтво збиратися разом. Як організувати змістовну та результативну зустріч» Прії Паркер (анотація)

Наше життя — це калейдоскоп зустрічей: родинні посиденьки, кава-брейки в офісі, демонстрації, флешмоби, виставки. Рутина? Мистецтво! Ми помилково вважаємо, що одним помахом магічної палички звичайний шаблонний етикет перетвориться на теплу душевну зустріч. «Мистецтво збиратися разом» — це і мандрівка, і путівник водночас. Ця книжка створена для тих, хто коли-небудь розмірковував, як звичайні сходини перетворити на цікаву й результативну зустріч. Не має значення, що це — тусовка у п’ятизірковому готелі чи бізнес зустріч, переговори тет-а-тет чи комунікація цілої групи. Цікаві фішки та лайфхаки з організації, планування та проведення будь-яких зустрічей — приватних чи корпоративних. Реальні бесіди з організаторами конференцій та вихователями дитячого табору, тренерами та директорами, фотографами, інструкторами, консультантами, аналітиками та творцями комп’ютерних ігор — тепер кожна ваша зустріч стане сходинкою до нових горизонтів продуктивності та успіху.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мистецтво збиратися разом. Як організувати змістовну та результативну зустріч» Прії Паркер та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мистецтво збиратися разом. Як організувати змістовну та результативну зустріч» Прії Паркер: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Мистецтво збиратися разом. Як організувати змістовну та результативну зустріч» Прії Паркер і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мистецтво збиратися разом. Як організувати змістовну та результативну зустріч» Прії Паркер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *