«Мить піднесення. Розширення прав і привілеїв жінок, що здатне змінити світ» Мелінда Ґейтс

«Мить піднесення. Розширення прав і привілеїв жінок, що здатне змінити світ» Мелінда Ґейтс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
40 переглядів
40 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мить піднесення. Розширення прав і привілеїв жінок, що здатне змінити світ» Мелінди Ґейтс (анотація)

«Мить піднесення» — це терміновий заклик до сміливості й рішучості. Дебют Мелінди Ґейтс — вчасний і необхідний заклик до дії з розширення прав і можливостей жінок. Упродовж останніх двадцяти років Мелінда Ґейтс виконувала важливу місію — скрізь відшукувала людей із невідкладними потребами. На цьому шляху для неї стало очевидним одне: якщо хочеш піднесення суспільства, потрібно припинити принижувати жінок.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мить піднесення. Розширення прав і привілеїв жінок, що здатне змінити світ» Мелінди Ґейтс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мить піднесення. Розширення прав і привілеїв жінок, що здатне змінити світ» Мелінди Ґейтс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *