«На дні» Іван Франко

«На дні» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
558 переглядів
558 переглядів

Про книгу «На дні» Івана Франко

Зворушлива соціально-психологічна повість порушує морально-етичні норми, які існують у суспільстві і які люди дуже часто забувають виконувати.

Книга «На дні» починається з того, що молодого чоловіка, доволі пристойного, з освітою, закривають у буцегарні. При тому що провини у нього ніякої немає. Їхав без документів, підтверджуючих особу, до свого товариша в село та й попався поліціянтам під гарячу руку. Радимо читати онлайн книгу «На дні» Івана Франка українською мовою.
Головний герой Андрій попадає за грати і там бачить всю правду життя. Крім нього в камері є ще кілька арештантів. Чоловіки різного віку та з різних соціальних верств. Чому вони тут опинились? У кожного – своя історія…

Наприклад, один із ув’язнених змушений був жебракувати, аби не вмерти з голоду. Чоловік працював, навіть без ноги, яку втратив на війні. А потім захворів і просив хліба у людей. За жебракування його і засудили..

Незрівнянний стиль оповідання та цікавий сюжет додають повісті глибини. Моральні аспекти людства виносяться на перший план. На вагах – людяність та законність. Що переважить?

Ви можете скачати книгу «На дні» Івана Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Буде над чим поміркувати у вільну годину.

Скачати безкоштово книгу «На дні» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «На дні» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *